Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.04.2021 14:14
Diablo 2 Resurrected Druid
5284V

Diablo 2 Resurrected w trybie offline. Gracze stworzyli crack i pokazują zablokowane klasy

Blizzard zakończył techniczną alfę Diablo 2 Resurrected i choć serwery zostały wyłączone, to jednak część graczy dalej gra w produkcję Blizzarda. Zainteresowani zdążyli stworzyć crack i zapewnić rozgrywkę offline. Jednocześnie odblokowano klasy postaci.

W Sieci wylądowały pliki Diablo 2 Resurrected i choć techniczna alfa została zakończona, to produkcja nie łączy się z serwerami Blizzarda i pozwala na rozgrywkę offline. Jest to ciekawa sytuacja, ponieważ dla wielu graczy będzie to prawdopodobnie jedyna szansa, by sprawdzić grę przed premierą – aktualnie firma nie potwierdziła otwartych testów.

Gracze dorwali się także do zawartości Diablo 2 Resurrected i choć podczas ubiegłotygodniowego wydarzenia zainteresowani mogli sprawdzać tylko trzy klasy (barbarzyńca, czarodziejka, amazonka), to jednak już teraz możemy sprawdzić wszystkie moce oraz możliwości pozostałych postaci (paladyn, nekromanta, druid, zabójczyni). Co jednak ciekawe, Diablo 2: Resurrected pozwala korzystać ze starych modów i to właśnie jeden z nich pomógł podmienić bohaterów i zaprezentować niedostępne klasy.

Teraz pozostaje nam tylko czekać na oficjalne informacje dotyczące bety – teraz deweloperzy mają zaprosić graczy na sprawdzanie trybu sieciowego. Zapisy do wydarzenia już ruszyły, więc jeśli chcecie sprawdzić swoje szczęście, to powinniście wskoczyć na stronę Diablo 2 Resurrected.

Nasza redakcja miała okazję sprawdzić Diablo 2 Resurrected – wstępne wrażenia z pozycji zostały udostępnione na samym początku tygodnia.

Źródło: https://www.dsogaming.com/pc-performance-analyses/diablo-2-resurrected-technical-alpha-has-been-cracked/
https://screenrant.com/diablo-2-resurrected-extra-classes-unlock-old-mod/

Tagi: Blizzard Entertainment Diablo 2 Resurrected Diablo II: Resurrected