Iza Łęcka Iza Łęcka 15.04.2021 07:37
PS5 aktualizacja firmware
1723V

PS5 z nowym firmware. Sony pokazuje najważniejsze funkcje

PlayStation 5 otrzymało aktualizację, która wprowadza kilka cennych zmian do systemu. Tym razem redakcja PlayStation Access wzięła na warsztat najważniejsze udogodnienia, których doświadczą gracze korzystający z nowej konsoli Sony.

Wczoraj zadebiutował zapowiadany wcześniej firmware do PS5, który zajmuje ponad 902 MB - ponadto Japończycy zajęli się również ulepszeniem kontrolera DualSense.

Brytyjska redakcja PlayStation Access zebrała i wyszczególniła najważniejsze modyfikacje, jakie uwzględnia aktualizacja. Na najnowszym materiale pokrótce zostały omówione aspekty korzystania z rozszerzonej pamięci masowej przez USB, funkcja Share Play umożliwiająca nie tylko pokazanie znajomym z PS4 rozgrywki, ale także przekazanie im kontroli oraz dołączenie do sesji. 

Co więcej, jak wskazało Sony, wprowadzono poprawki w trofeach, ulepszono wyszukiwanie gier w bibliotece PS5, pojawiły się nowe opcje czatu w pozycjach, a także zmiany w sesji Game Base - redaktorzy poświęcają sporo uwagi usprawnieniom, prezentując dokonane zmiany.

Poniżej możecie również sprawdzić filmik Digital Foundry - oprócz skupienia się na kwestii rozszerzonej pamięci masowej USB, zespół analizuje szereg przydatnych funkcji.

Sprawdźcie szczegóły Wiosennej Wyprzedaży gier w PlayStation Store.

Źródło: YouTube.com

Tagi: firmware playstation 5 PS5 Sony