Szybcy i Wściekli powracają! Zwiastun Fast 9 potwierdza podróż w kosmos

Filmy i seriale
2349V
Szybcy i Wściekli powracają! Zwiastun Fast 9 potwierdza podróż w kosmos
Wojciech Gruszczyk | 14.04.2021, 17:01

Universal Pictures właśnie zaprosiło widzów na nowy zwiastun „Szybcy i Wściekli 9”, czyli kolejnej odsłony niezwykle cenionej i generującej olbrzymie wyniki serii. Najnowsza opowieść wyląduje w kinach już pod koniec czerwca, więc dzisiaj mamy okazję spojrzeć na pełną prezentację.

W zeszłym roku Universal Pictures potwierdziło, że „Szybcy i Wściekli” zmierzają do wielkiego końca, ale widzowie mogą liczyć na kolejne historie, podczas których nie zabraknie pięknych samochodów oraz efektownych widoków. 

Czy tak będzie? Przekonamy się już 25 czerwca, ponieważ właśnie na tę datę wyznaczono premierę „Szybcy i Wściekli 9”. Universal Pictures prawdopodobnie nie zanotuje kolejnego rekordu w box office, ale to właśnie „Fast 9” ma skłonić widzów do powrotu przed wielki ekran.

Pytanie w zasadzie pozostaje jedno – czy możemy liczyć na polską premierę „Szybcy i Wściekli 9”? Jak wiadomo kina są aktualnie zamknięte, a dzisiaj rząd przedłużył obostrzenia, przez które na pewno nie możemy liczyć na spokojny debiut „Mortal Kombat”.

Trzeba jednak przyznać, że opublikowany zwiastun to kawał ciekawej prezentacji – seria już dawno „odleciała”, a w zasadzie teraz możemy mieć pewność, że już wkrótce aktorzy dosłownie opuszczą naszą planetę.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (49)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper