Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.04.2021 10:32
Riot Control Simulator. Pacyfikowanie miejskich zamieszek na pierwszym zwiastunie od polskiego studia
5790V

Riot Control Simulator. Pacyfikowanie miejskich zamieszek na pierwszym zwiastunie od polskiego studia

Polskich twórców nie opuszczają zadziwiające i ciekawe pomysky na gameplay. Tym razem wcielimy się w służby starające się przywracać porządek w trakcie zamieszek.

W Riot Control Simulator zajmiemy się próbami opanowania rozszalałych i agresywnych tłumów na ulicach. Tytuł zapowiedziało Games Box SA oraz Ultimate Games SA. Nad powstawaniem produkcji pracuje studio Corpix Games z Bytomia.

Jak zapowiada wydawca, w Riot Control Simulator nie zabraknie licznych scenariuszów zamieszek rozgrywających się w miastach z różnych rejonów świata. W tytule trzeba będzie się wykazać taktycznym myśleniem i refleksem w próbach powstrzymania agresji na ulicach.

„Współczesny świat jest pełen niepokojów, a praktycznie każdy dzień przynosi informacje o protestach wybuchających w różnych częściach świata. Czasem są to ruchy spontaniczne, ale czasem biorą w tym udział także zorganizowane i przeszkolone jednostki. W każdym jednak przypadku jest to duże wyzwanie dla policji i innych służb państwowych, co zamierzamy realistycznie ukazać w tej grze. W pracach nad Riot Control Simulator kładziemy więc duży nacisk na szczegóły i detale, by gracz mógł dokładnie poczuć, jak takie sytuacje wyglądają z perspektywy służb” – powiedział prezes Games Box S.A., Tomasz Supeł.

Główne atrakcje Riot Control Simulator:

  • Wiele miast do przywrócenia porządku
  • Moralne decyzje do podjęcia
  • Bogaty wybór ekwipunku do pacyfikacji tłumów
  • Możliwość kontrolowania ciężkiego sprzętu
  • Formacje policyjne i taktyka

Produkcja trafi na PC prawdopodobnie w 2022 roku. Na 2023 rok planowane jest wydanie konwersji na PS4, PS5, XOne, XSX/XSS oraz Switch. W tym miejscu znajdziecie zakładkę tytułu na Steam.

Źródło: https://comparic.pl/ultimate-games-i-games-box-zapowiadaja-riot-control-simulator/

Tagi: polska riot control simulator