Iza Łęcka Iza Łęcka 12.04.2021 13:00
Jojo Rabbit na Blu-ray i DVD
624V

Jojo Rabbit na Blu-ray i DVD. Poznaliśmy datę premiery filmu

Jedną z niespodzianek filmowych 2019 roku był obraz w reżyserii Taiki Waititiego opowiadający o młodym Niemcu pragnącym wstąpić do Hitlerjungen. Już w kwietniu „Jojo Rabbit” zadebiutuje na Blu-ray i DVD - sprawdźcie szczegóły.

„Jojo Rabbit” to niewątpliwie nowatorska i odważna historia, jaka w 2019 roku doczekała się wielu wyróżnień i entuzjastycznego przyjęcia wśród widzów oraz recenzentów. Na serwisie Rotten Tomatoes film polecany jest przez 80% krytyków, ale warto przede wszystkim podkreślić, że obraz był wielokrotnie wyróżniany na festiwalach i konkursach. W 2020 roku niekonwencjonalna opowieść o niemieckim chłopcu zdobyła Oscara w kategorii Najlepszego scenariusza adaptowanego.

Entuzjaści domowych seansów na własnej kanapie mogą szykować się na sporą atrakcję. „Jojo Rabbit” zadebiutuje już 14 kwietnia na Blu-ray i DVD, dzięki czemu widzowie otrzymają kolejną okazję do zapoznania się z nietypową, abstrakcyjną historią osadzoną w realiach II wojny światowej.

O czym opowiada produkcja? Tytułowy bohater Jojo Rabbit (Roman Griffin Davis) jest młodym Niemcem, który marzy o wstąpieniu do Hitlerjungen, a za przyjaciela i kompana w codziennych przygodach uważa postać wyimaginowanego Adolfa Hitlera. Jego postrzeganie świata ulega diametralnej zmianie, gdy na swojej drodze spotyka młodą Żydówkę, Else, dzięki której poznaje, na czym polega prawdziwa przyjaźń. W filmie zobaczymy takie gwiazdy jak Sam Rockwell („Trzy bilbordy za Ebbing, Missouri”, „Zielona mila”, 7 psychopatów”), Rebel Wilson („Pitch Perfect”, „Jak to robią single”), Alfie Allem („John Wick”, „Pokuta”), Archie Yates (Nagroda za Critics’ Choice - Najlepszego młodego aktora za „Jojo Rabbit”), Stephen Merchant („Logan:Wolverine”, „Dobra wróżka”).

Sprawdźcie naszą recenzję.

Jojo Rabbit na Blu-ray i DVD Galapagos

Źródło: Informacja prasowa: Galapagos

Tagi: Galapagos Jojo Rabbit premiera DVD i Blu-ray Taika Waititi