Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.04.2021 13:52
Smoleńsk
2865V

Smoleńsk oficjalnie najgorszym filmem w historii. Użytkownicy IMDb ocenili produkcję

„Smoleńsk” zbierał mieszane opinie od premiery, ale dopiero ostatnia emisja obrazu skłoniła tysiące widzów do podzielenia się swoimi opiniami na temat tytułu. W rezultacie historia wyreżyserowana przez Antoniego Krauze jest oficjalnie najgorszym filmem w historii.

W 2016 roku odbyła się premiera filmu zatytułowanego „Smoleńsk”, który od początku zbierał negatywne opinie, ponieważ produkcja nie prezentowała oczekiwanej jakości pod względem gry aktorskiej, montażu, efektów czy też samego scenariusza. Twórcy oparli wydarzenia na prawdziwej katastrofie wojskowego samolotu Tu-154M z 10 kwietnia 2010 roku, ale w wydarzenia zostały wplecione różne teorie spiskowe.

Jeszcze w zeszłym tygodniu „Smoleńsk” znajdował się na 95. miejscu wśród najgorszych filmów na świecie (ocena 2,7/10), ale najnowsza emisja skłoniła widzów do ponownej oceny produkcji. W rezultacie tytuł może pochwalić się teraz średnią na poziomie 1,2/10 i propozycja Antoniego Krauze wdrapała się na szczyt rankingu serwisu IMDb:

Smoleńsk najgorszy film w historii

Nie brakuje głosów, że „Smoleńsk” nie jest aż tak zły, a masowe wystawianie słabych ocen produkcji jest związane z polityką. Jak wiadomo TVP emitował film z okazji 11. rocznicy katastrofy prezydenckiego Tupolewa i nie każdemu podoba się, że to wydarzenie jest wciąż prezentowane przez kontrowersyjny obraz Antoniego Krauze.

Źródło: https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2021/04/12/smolesk-najgorszy-film-swiata-imdb/

Tagi: film Smoleńsk Smoleńsk film