Grzegorz Drabik Grzegorz Drabik 17.05.2012 08:57
Halo 4 - multiplayer i serial live-action
1854V

Halo 4 - multiplayer i serial live-action

Znamy już okładkę Halo 4, wiemy co znajdzie się w Edycji Limitowanej - a Microsoft nie przestaje podgrzewać atmosfery. Dzisiaj pora na konkrety odnośnie nowej odsłony multiplayera oraz zapowiedź serialu live-action...

xxxxx

 

Rozwinięciem scenariusza kampanii Halo 4 jest zupełnie nowy tryb gry wieloosobowej o nazwie Halo Infinity Multiplayer, który bazując na wieloletnim doświadczeniu z rozgrywek w Halo, jednocześnie wprowadza innowacyjne rozwiązania, zmieniające postrzeganie tej serii, oraz tryby walki dla wielu graczy.
 
 
 
 
Tryb Halo Infinity Multiplayer
 
Odprawy przez rozgrywkami wieloosobowymi w Halo 4 odbywają się na pokładzie UNSC Infinity (zdjęcie) - największego statku galaktycznego we flocie UNSC, będącego jednocześnie centrum dowodzenia bojowego Spartan. Tutaj stworzysz swojego doskonałego wojownika Spartan-IV i stąd będziesz też nadzorować postępy we wszystkich trybach kooperacji i potyczki. W otoczeniu przestrzeni, dźwięków i załogi największego pojazdu UNSC, doświadczenia z gry nabiorą nowego wymiaru, gdzie każda Twoja decyzja wpłynie na zdobycze, wygląd, uzbrojenie oraz rolę Twojej postaci na polu bitwy.
 
Spartan Ops. Historia statku UNSC Infinity przeplata się z fabułą Halo 4, aby rozwinąć się w samodzielną historię pod tytułem Spartan Ops. Po raz pierwszy w serii Halo, wprowadzono tryb gry łączący w sobie złożoną historię, wysokiej jakości filmy oraz pełną akcji rozgrywkę, składające się na niespotykane wcześniej doświadczenia z gry.
 
Co tydzień, w usłudze Xbox LIVE ukazywać się będą kolejne filmy, opowiadające historię UNSC Infinity po wydarzeniach przedstawionych w Halo 4. Filmy te będą skupiać się na postaciach przywódców statku, jego załodze oraz nowej drużynie Spartan - Majestic Squad. Serial będzie uzupełnieniem historii ukazanych w misjach Spartan Ops. Tryb gry obejmie zabawę dla pojedynczego gracza lub w zespole do 4 osób, stawiając przed grającymi wyzwanie eksploracji Requiem, wykonywania misji i odkrywania zagadek tajemniczego świata Forerunner'ów. Misje Spartan Ops będą dostępne za darmo z poziomu gry Halo 4, rozszerzając rozgrywkę o zupełnie nową kampanię.
 
War Games. Rozgrywki wieloosobowe w grze Halo 4 zatytułowane War Games odbywają się na pokładzie statku UNSC Infinity, w pełni oddając emocje walki, znane z serii Halo. Nowa odsłona gry wprowadza odświeżone tryby gry oraz strategie, przydatne podczas planowania ataku i rozwijania kariery Spartan-IV. Szczegóły dotyczące trybu War Games wkrótce.
 
Total Combat Freedom i Player Progression. Gra Halo 4 została wyposażona w nowe tryby gry wieloosobowej, broń, pojazdy, zbroje oraz schematy wyposażenia i system rozwoju postaci gracza czy system modyfikacji obronnych, wprowadzające możliwości dowolnego dostosowania postaci, po raz pierwszy w historii Halo. Opcje te można wykorzystywać zarówno w trybie Spartan Ops, jak i w wybranych trybach War Games.
 
System rozwoju postaci w Halo 4 to jednak o wiele więcej, niż zmiany kosmetyczne, zachęcające graczy do tworzenia unikalnych postaci Spartan, zarówno pod względem wyglądu jak i grywalności. Gracze mogą w oparciu o ich styl walki zdobywać dodatkowe umiejętności bojowe, zwane "Specjalizacjami", od umiejętności kamuflażu, po szarże.
 
 
"Halo 4: Forward Unto Dawn" - nowatorski serial Live-Action
 
Już w październiku, na specjalnym kanale Machinima w serwisie YouTube, oraz za pośrednictwem Halo Waypoint, gracze będą mogli śledzić kolejne odcinki serialu Live-Action zatytułowanego "Halo 4: Forward Unto Dawn". Historia opowiadać będzie o wydarzeniach bezpośrednio poprzedzających scenariusz Halo 4, w czasie pierwszego konfliktu Ludzkości z Covenantami, kiedy młody kadet, zainspirowany postacią Master Chiefa, zostaje dowódcą najsłynniejszego statku sił UNSC - Infinity. Film "Halo 4: Forward Unto Dawn" został wyprodukowany we współpracy z największymi sławami Hollywood - filmowcami, operatorami oraz autorami nowoczesnych formatów telewizyjnych, skutkując powstaniem niespotykanego wcześniej doświadczenia dla fanów serii Halo.

Tagi: 343 Industries halo 4 live action multiplayer