Wiosenna promocja na GOG-u. Setki gier do 92% taniej!

Gry
1884V
Wiosenna promocja na GOG-u. Setki gier do 92% taniej!
Igor Chrzanowski | 04.04.2021, 18:30

Wiosna rozkręca się za naszymi oknami na dobre, jednak my znów musimy siedzieć w domu i organizować sobie miło czas w ramach naszych czterech ścian. Umilić czas możemy sobie w ramach wiosennej promocji na GOG.com.

Rodzimy GOG zorganizował swoją wielką wiosenną promocję w bardzo fajny i przyjazny dla użytkowników sposób, albowiem podzielił swoje promocje na odpowiednie kategorie, abyśmy mogli szybko znaleźć coś co pasuje akurat do nas. 

Pierwszą kategorią są tańsze gry RPG, wśród których znajdziemy takie klasyki jak Baldur's Gate czy Icewind Dale, ale i nowoczesne hiciory pokroju Divinity Original Sin 2, Wiedźmin 3 czy też Cyberpunk 2077. Dalej coś dla siebie mogą znaleźć miłośnicy strategii wszelkiego rodzaju. Tutaj bowiem na dużej przecenie jest cała seria Age of Wonders, Army Men, Banner Saga, BATTLETECH czy też The Settlers. Jeśli kochacie taktyczne klasyki, na pewno skusicie się na Heroes of Might & Magic, które dorwiecie za marne 10 złotych za część.

Kolejne dwie kategorie są dość wymieszane ze sobą i na pewno zaspokoją potrzeby graczy o zróżnicowanych gustach. Zarówno w sekcji Evergreen jak i przy Największych obniżkach dorwiecie masę ciekawych propozycji, jak na przykład Lego Indiana Jones za 19,09 złotego, rodzime Shadow Tactics: Blades of the Shogun za 11,99 zł. 

Więcej znajdziecie oczywiście na głównej stronie GOG-a, gdzie łącznie w promocji znajduje się ponad 500 pozycji!

Źródło: GOG.COM

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper