Iza Łęcka Iza Łęcka 02.04.2021 10:58
Maneater: Truth Quest
504V

Maneater: Truth Quest na zwiastunie. Twórcy kontynuują historię żarłocznego rekina

Twórcy Maneater nie mają dość i zapowiadają następną przygodę potężnego rekina ludojada. Maneater: Truth Quest zadebiutuje na rynku latem, przedstawi nową opowieść, a śmiałkom pozwoli zmierzyć się z kolejnym zagrożeniem.

Zeszłoroczna premiera Maneater okazała się sporym zaskoczeniem i spotkała się z przyzwoitym przyjęciem – Roger również należy do grona graczy, którzy docenili produkcję przygotowaną przez Blindside Interactive. Obecnie tytuł zmierza na Nintendo Switcha, jednak sympatycy niebezpiecznej bestii mogą oczekiwać na świeży zestaw atrakcji.

Tripwire Interactive zapowiedziało Maneater: Truth Quest, czyli duże DLC zawierające między innymi dwa fabularne rozdziały oraz nowy region w mieście Port Clovis. Tryb fabularny dodatku skupi się na historii dziennikarza śledczego, któremu głosu użyczy Chris Parnell (Saturday Night Live, Rick and Morty, Archer) – jego zadaniem będzie zbadanie teorii spiskowej, według której zwierzęta w kościstych zbrojach, emitujące toksyny oraz energię elektryczną, nie są tylko bohaterami rybackich opowiadań, ale naprawdę istnieją. Tytułowy Maneater ma być dowodem na prowadzenie tajnych badań nad zwierzętami, których dopuszcza się rząd. 

Maneater: Truth Quest pozwoli zwiększyć poziom bohatera do 40 levelu, a podczas rozgrywki skorzystamy z pięciu nowych ewolucji oraz podejmiemy się realizacji nowych typów zadań. W misji "Failure to Communicate" graczom przyjdzie niszczyć wskazane cele ogonem, natomiast "Time Trial" to konkurencja na czas, w której trzeba pokonywać obręcze. Deweloperzy dorzucą nowe dzikie zwierzęta i kolejnych przeciwników – na liście pojawi się pięciu bossów.

DLC zostało wycenione na 15 dolarów.

Źródło: https://wccftech.com/maneater-truth-quest-dlc-black-helicopters-laser-sharks/

Tagi: Blindside Interactive Deep Silver Maneater Maneater: Truth Quest