Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.04.2021 19:29
Messi FIFA 21 EA Play
1570V

FIFA 21 i NHL 21 wkrótce trafią do EA Play i Xbox Game Pass. Electronic Arts przygotowuje na rozgrywkę

Electronic Arts zamierza rozbudować EA Play o kolejne gry sportowe. Wydawca zaprosi graczy na najnowsze odsłony serii FIFA oraz NHL. Produkcje trafią do oferty podstawowej wersji abonamentu, więc jednocześnie z produkcjami zapoznają się klienci Xbox Game Pass Ultimate.

Electronic Arts wciąż rozbudowuje EA Play. W ostatnich dniach wydawca potwierdził udostępnienie swoim klientom Biomutant, a teraz korporacja przedstawiła ważne informacje dla fanów gier sportowych. W następnych tygodniach zainteresowani otrzymają dostęp do dwóch kolejnych produkcji:

  • NHL 21 – 12 kwietnia
  • FIFA 21 – maj

Tytuły będą dostępne w ramach zwykłego EA Play, więc trafią także na konsole Sony, do Xbox Game Pass Ultimate i bardzo możliwe, że również do Xbox Game Pass PC. Są to dobre informacje, które na pewno wkrótce potwierdzi Microsoft. Zespół Phila Spencera powinien w najbliższym czasie ujawnić szczegóły dotyczące nowych gier w XGP.

Użytkownicy EA Play Pro mogą jednak szykować się na znacznie ciekawsze miesiące – gracze nie tylko otrzymają wspomniany Biomutant, ale w kolejnych miesiącach na rynku zadebiutuje FIFA 22 oraz nowy Battlefield, które zostaną dodane do oferty.

Źródło: Informacja prasowa: Monday_PR

Tagi: ea play FIFA 21 nhl 21 XBOX GAME PASS