Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.04.2021 16:10
Outriders  x People Can Fly
709V

Outriders w znacznie lepszej jakości dzięki NVIDIA DLSS. Gracze mogą liczyć na 73% lepszą wydajność

Outriders to kolejna z dużych produkcji, która wykorzystuje najnowszą technologię firmy NVIDIA. Posiadacze odpowiedniego sprzętu odczują duży wzrost wydajności – DLSS zapewni świetną jakość rozgrywki w nowej pozycji studia People Can Fly.

Już dzisiaj pierwsi gracze rozpoczną poznawanie nowego IP od rodzimego People Can Fly. Twórcy zaproponowali Outriders na wielu urządzeniach i zespół chciał mieć pewność, że każdy gracz będzie mógł wykorzystać pełne możliwości swojej platformy.

To właśnie z tego powodu People Can Fly blisko współpracowało z firmą NVIDIA, by Outriders od dnia premiery otrzymał odpowiednie wsparcie – posiadacze kart graficznych GeForce RTX skorzystają z NVIDIA DLSS. Technologia pozwoli graczom biegać po nowym świecie w ponad 60 klatkach na sekundę przy rozdzielczości 1440p. Korporacja potwierdza, że technika przy mocniejszych urządzeniach zaoferuje graczom aż 73% lepszą wydajność w rozdzielczości 4K.

NVIDIA przedstawiła dokładny wykres prezentujący możliwości Outriders na poszczególnych kartach z serii RTX oraz zaprezentowała ciekawy materiał wideo.

Korporacja przypomina również, że Outriders jest już dostępny w usłudze GeForce NOW, więc możecie ogrywać pozycje na smartfonach lub tabletach. W dodatku kupując laptop z kartą GeForce otrzymacie klucz na grę polskiego studia.

Outriders DLSS

Źródło: Informacja prasowa: NVIDIA

Tagi: DLSS NVIDIA Outriders People Can Fly Square Enix