redakcja PPE redakcja PPE 16.05.2012 11:55
Max Payne 3 na konsolach po polsku!
2534V

Max Payne 3 na konsolach po polsku!

Wielu z Was od długich tygodni wieszało przysłowiowe psy na Cenedze, za brak lokalizacji Maxa Payne'a 3. Tymczasem dystrybutor poinformował właśnie oficjalnie, że wszystkie wersje gry otrzymają polskie napisy. Nie od premiery co prawda, ale jednak...

xxxxx

 

MAX PAYNE 3 W POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ NA PC, XBOX 360 i PLAYSTATION3!
 
16.05.2012, Warszawa
 
Rockstar Games i Cenega z dumą ogłaszają, że Max Payne 3 zostanie zlokalizowany na język polski na PC, Xbox 360 i PlayStation 3. Aby dać jak najlepsze wrażenia polskim graczom i możliwość obcowania z oryginalną wizją twórców, Max Payne 3 będzie zawierał polskie napisy z angielskimi głosami, włączając w to James’a MC Caffrey’a, aktora który użycza głos Maxowi od pierwszej części serii.
 
Wersja PC gry Max Payne 3 ukaże się 1 czerwca od razu z polską wersją językową (napisy). Max Payne 3 na PlayStation 3 oraz Xbox 360 ukaże się 18 maja i w ciągu kilku tygodni zaktualizowany łatką zawierającą polskie napisy. Konkretną datę publikacji ogłosimy tak szybko, jak będzie to możliwe.
 
Gra Max Payne 3 opowiada historię owianego złą sławą byłego detektywa nowojorskiej policji, mieszkającego obecnie w brazylijskim Sa~o Paulo. Rozgrywka opiera się na niezwykle precyzyjnej i płynnej mechanice strzelania oraz utrzymuje charakterystyczną dla serii mroczną, filmową atmosferę. Mając nadzieję na uwolnienie się od dramatycznych wspomnień ze swojej przeszłości, Max Payne zatrudnia się jako osobisty ochroniarz zamożnego Rodrigo Branco. Gdy gang uliczny porywa żonę Rodrigo, Max zostaje wciągnięty w spisek tajemniczych, rywalizujących ze sobą grup, które przenikają wszystkie warstwy społeczne Sa~o Paulo. W krótkim czasie dookoła niego zaciska się niebezpieczna sieć, zagrażająca jego bliskim i wszystkiemu, na czym mu zależy. Po raz pierwszy w historii serii, w grze zawarty został tryb multiplayer, który przenosi kinowe doświadczenie, płynną mechanikę rozgrywki i realistyczne animacje postaci do świata rozgrywki wieloosobowej. W oparciu o historię i charakterystyczne elementy serii Max Payne, gra Max Payne 3 oferuje szeroki wybór nowych i tradycyjnych trybów rozgrywki sieciowej. Gracze rywalizujący w trybie wieloosobowym również zostaną przytłoczeni wszechobecnym klimatem paranoi, zdrady i bohaterstwa, ukazanym w spektakularnym stylu graficznym, znanym z trybu dla jednego gracza.
 
 
Co warto zauważyć, Max Payne 3 to pierwszy przypadek w historii, kiedy to gra Rockstar zostaje zlokalizowana na wszystkich platformach sprzętowych.
 
I co? Głupio, nie? Wszystkie niedowiarki - karny baranek w ścianę...

Tagi: cenega lokalizacja max payne 3 Polska Rockstar