Spider-Man: No Way Home. Kolejne poszlaki wskazują na obecność dawnych bohaterów w filmie

Filmy/seriale
2231V
Spider-Man: No Way Home. Kolejne poszlaki wskazują na obecność dawnych bohaterów w filmie
Igor Chrzanowski | 28.03.2021, 19:11

Trzecia odsłona nowego filmowego Spider-Mana związana ma być w pewien sposób z wprowadzeniem do Marvel Cinematic Universe głębszego pojęcia o tak zwanym multiversum, które ma być jednym z przewodnich motywów nowej dekady dzieł Disney'a.

Najwięcej emocji w Sieci budzi ostatnio mnóstwo pogłosek, poszlak, wskazówek i przecieków wskazujących na to, że w Spider-Man: No Way Home pojawią się zarówno Tobey Maguire jak i Andrew Garfield - obydwaj poprzedni odtwórcy roli bohatera z pajęczymi supermocami.

A przynajmniej wszyscy doszukują się takich znaków absolutnie we wszystkim co zobaczą. Teraz okazuje się bowiem, że ekipa filmowa odpowiedzialna za nadchodzące widowisko z Tomem Hollandem w roli głównej dostała specjalną paczkę gadżetów pożegnalnych z okazji zakończenia prac, wśród których doszukano się kilku ciekawych odniesień.

Po pierwsze na koszulce jaką otrzymali członkowie zespołu widnieje postać siedzącego do góry nogami Spider-Mana w stroju łudząco podobnym do tego, jaki Andrew Garfield nosił w pierwszym The Amazing Spider-Man - co prawda niektórzy twierdzą, że to zdjęcie cosplayera wzięte z internetu, ale powiedzmy sobie szczerze, że takich gadżetów nie robi się na kolanie takimi metodami.

Drugą poszlaką jest zaś to, że na kartce z rysunkowym Spider-Manem robiącym zdjęcie widnieją napisy stworzone w czcionce znanej zarówno fanom trylogii Sama Raimiego jak i PlayStation 3 - całość wydaje się być naprawdę bardzo podobna i może być fajnym smaczkiem dla tych, którzy wiedzą o co chodzi. Niestety czy to prawda nie dowiemy się aż do premiery filmu, która ma nastąpić pod koniec grudnia tego roku.

Źródło: https://naekranie.pl/aktualnosci/spider-man-no-way-home-andrew-garfield-tobey-maguire-1616836522

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper