Brawlhalla x Kung Fu Panda. Postacie z kultowej animacji trafią do gry Ubisoftu

Gry
843V
Brawlhalla x Kung Fu Panda. Postacie z kultowej animacji trafią do gry Ubisoftu
Igor Chrzanowski | 27.03.2021, 14:51

Od kiedy Ubisoft zakupił Blue Mammoth Games, Brawlhalla przeżywa swój najlepszy możliwy okres rozwoju i teraz ponownie łączy się z jedną z największych i najpopularniejszych marek na świecie - Kung Fu Pandą. 

Przygody Po i Wielkiej Piątki od samego początku są idealnym materiałem na grę wideo, dlatego w przeciągu kilkunastu lat od debiutu pierwszej części z 2008 roku, Dreamworks starało się stworzyć naprawdę dobre i ciekawe adaptacje swojego wielkiego hitu. 

I uczciwie trzeba tu przyznać, że poza paroma lepszymi średniakami, były to dość słabe produkcje, z których najlepszą i tak wydaje się być Kung Fu Panda: Showdown of Legendary Legends. Po dość długiej przerwie Po, Tygrysica i Tai Lung powracają na łono gier wideo za sprawą specjalnego cross-overa Kung Fu Panda x Brawlhalla.

Event pozwala nam na pokierowanie trzema wymienionymi postaciami oraz korzystania z pomocy pozostałych ważnych bohaterów z głównej serii filmów animowanych. Dodatkowo otrzymujemy nową mapkę, efekt K.O i tryb pojedynków 1 na 1 z areną typu walk-off.

Źródło: https://www.dualshockers.com/brawlhalla-kung-fu-panda-crossover/

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper