Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.03.2021 10:55
Haunted Space wygląda pięknie na pierwszym zwiastunie. Kosmiczna wyprawa dla PS5, XSX i PC
1266V

Haunted Space wygląda pięknie na pierwszym zwiastunie. Kosmiczna wyprawa dla PS5, XSX i PC

Na radarze pojawił się tytuł, który zdecydowanie powinien zainteresować fanów sci-fi, space simów i... horrorów. Chodzi o Haunted Space.

Haunted Space doczekało się właśnie pierwszego trailera. W grze wsiądziemy za stery różnych bojowych statków kosmicznych i będziemy przemierzać pięknie wykonaną galaktykę - przy okazji oczywiście walcząc z wieloma groźnymi przeciwnikami.

Co ciekawe - deweloperzy Haunted Space opisują swój tytuł jako grę z elementami horroru i z dużym naciskiem na fabułę. W Haunted Space wcielimy się w pilota, który będzie przeczysywać przestrzeń kosmiczną w poszukiwaniu cennych zasobów i surowców, starając się jednocześnie odkryć tajemnice pewnej starożytnej cywilizacji.

W grze nie zabraknie starć z wielkimi bossami. Dostępny będzie tryb kamery FPP i TPP. Sam gracz będzie też decydować, jak zaawansowane będzie sterowanie w grze - twórcy obiecują ustawienia arcade'owe aż po symulacyjne.

Niestety nie wiadomo jeszcze, kiedy zagramy w ten pięknie wyglądający tytuł, tworzony przez studio Italian Games Factory. Haunted Space tworzone jest z myślą o PC, PS5 i Xbox Series X/S.

Tagi: haunted space PS5 XSX