redakcja PPE redakcja PPE 25.03.2021 16:17
Kibicujemy razem z Da Grasso! Duża pizza z Pepsi -20%
818V

KibicuJEMY razem z Da Grasso! Duża pizza z Pepsi -20%

Pyszna pizza wraz z Pepsi, a to wszystko ze zniżką? Mówicie i macie! Poprzednia akcja z Da Grasso cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że postanowiliśmy jeszcze raz przygotować dla Was kod rabatowy - tym razem na okrągłe 20%! A to wszystko m.in. w dniu meczu Węgry - Polska :).

Materiał powstał przy współpracy z siecią pizzeri Da Grasso. 

Wiecie, co łączy m.in. Silent Hill 2, Gone Home, Devil May Cry 3, Far Cry czy Max Payne 3? W każdej z tych gier pojawiła się... pizza. Ten włoski przysmak znany na cały świecie nie omija również naszego hobby. 

Pizza sprawdzi się idealnie na wieczór filmowy, przy okazji wspólnego grania z kumplami, a także podczas oglądania zmagań sportowych, jak choćby dzisiejszy mecz Węgry - Polska (są na sali kibice piłki nożnej?!). Tak że nie czekajcie i korzystajcie z kodu rabatowego -20% dla Czytelników PPE na dużą pizzę z Pepsi 0,85 l - a wszystko w największej sieci pizzeri w Polsce - Da Grasso, gdzie czeka na Was m.in. 

KibicuJEMY razem! Duża pizza w zestawie z Pepsi 0,85l jest doskonałym wyborem nie tylko przy okazji wydarzeń sportowych. Przed nami weekend, więc macie jeszcze trochę czasu, aby skorzystać z promocji -20% na zestaw. Czy to prawda, że PPE jest skrótem od słów: Pizza, Pepsi? Excellent!

Aby skorzystać z promocji wystarczy przy zamówieniu online na www.dagrasso.pl wybrać dużą pizzę w opcji z Pepsi i wpisać kod 20PPE - wartość zamówienia zostanie pomniejszona o 20%. Kod ważny jest do 28 marca. Smacznego!

DMC pizza

Tagi: da grasso