Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.03.2021 19:28
Asterix & Obelix: Slap them All!
1372V

Asterix & Obelix: Slap them All! zapowiedziane. Twórcy szykują beat‘em up

Asterix i Obelix powrócą w jeszcze jednej produkcji. Teraz Mr. Nutz Studio przygotuje beat‘em up, który pod względem grafiki ma wywołać sporo pozytywnych wspomnień dla fanów komiksu. Poznajcie pierwsze informacje o grze.

Asterix & Obelix: Slap them All! to kolejna przygoda słynnych Galów, którzy jesienią rozpoczną walkę z kolejnymi przeciwnikami. Microids właśnie zapowiedziało produkcję i za tytuł będzie odpowiadać Mr. Nutz Studio. Gra zmierza na PlayStation 4, Xboksy One, Nintendo Switcha, PC oraz dzięki wstecznej kompatybilności na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S.

Pozycja to dwuwymiarowy beat‘em up, w którym będziemy podróżować po kolejnych ekranach, gdzie na naszej drodze spotkamy między innymi Rzymian. Pod względem historii nie możemy oczekiwać rewolucji – akcja zaprowadzi nas do 50 roku p.n.e., gdy Galia jest całkowicie zajęta i jedynie mała wioska potrafi przeciwstawić się najeźdźcom.

Twórcy otrzymali za zadanie stworzenie gry, która będzie „jak najbardziej zgodna z oryginalnym materiałem. To właśnie z tego powodu Mr. Nutz Studio postawiło na oprawę przypominającą karty komiksu – tutaj bohaterowie, scenerie oraz animacje są ręcznie malowane.

Na dobry początek zaprezentowano kilka screenów oraz zwiastun z fragmentami rozgrywki. Co sądzicie o Asterix & Obelix: Slap them All?

Źródło: Informacja prasowa: Microids

Tagi: Asterix & Obelix Asterix & Obelix: Slap them All! Microids Mr. Nutz Studio