Iza Łęcka Iza Łęcka 24.03.2021 13:35
Mitchellowie kontra maszyny
583V

Mitchellowie kontra maszyny z datą premiery. Netflix zaprasza na animację od twórców Spider-Man Uniwersum

Netflix potwierdził datę debiutu „Mitchellowie kontra maszyny”, czyli obiecującej animacji, która przez pandemię i wynikające z niej ograniczenia nie mogła trafić do kin. Platforma przejęła historię od Sony Pictures i w kwietniu zaproponuje ją swoim klientom.

Wczoraj Netflix zaserwował nie lada gratkę dla entuzjastów polskich produkcji, zapowiadając cały zestaw filmów i seriali, które zadebiutują w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy. Obecnie zdradzamy następną wiadomość, która może zainteresować subskrybentów serwisu. Na wstępnej liście nowości na kwiecień nie pojawiła się animacja Phila Lorda i Christophera Millera, czyli autorów „Spider-Man Uniwersum”, tymczasem już wkrótce będzie można się zapoznać z nową opowieścią.

Produkcja „Mitchellowie kontra maszyny” zostanie udostępniona 30 kwietnia. O przejęciu praw do dystrybucji pisaliśmy dwa miesiące temu – film kosztował Netflix ponad 100 mln dolarów. Historia skupia się na perypetiach rodziny Mitchellów, która wyrusza w emocjonującą podróż – Katie, starsza córka, niedługo rozpocznie studia, ale zanim będzie mogła oddać się nauce, musi wytrwać na wycieczce z najbliższymi. Niespodziewanie podczas eskapady dochodzi do buntu maszyn, a bohaterowie stają twarzą w twarz z ogromnym niebezpieczeństwem.

Warto pamiętać, że „Mitchellowie kontra maszyny” było pierwotnie zaprezentowane jako „Połączeni” („Connected”), jednak zdecydowano o zmianie nazwy.

Źródło: Twitter: NetflixFilm

Tagi: film Mitchellowie kontra maszyny Netflix