Iza Łęcka Iza Łęcka 23.03.2021 12:02
CD Projekt
3686V

CD Projekt przedstawi plany na kolejne lata. Szykuje się ważne wydarzenie dla graczy

Fabularne dodatki do przygody V, sieciowy Cyberpunk 2077, a może już najwyższy czas pomyśleć o kolejnym Wiedźminie? W przyszłym tygodniu CD Projekt przedstawi aktualizację strategii dotyczącej działań przedsiębiorstwa. Zapowiada się konferencja istotna dla fanów studia.

W najbliższych dniach CD Projekt RED wyda drugą aktualizację do Cyberpunka 2077, która powinna rozwiązać największe bolączki gry i znacząco poprawić doświadczenie graczy. Następnie deweloperzy będą mogli przystąpić do realizacji kolejnych zadań.

Już po premierze Cyberpunka 2077 prezes CD Projektu, Adam Kiciński, potwierdził, że strategia rozwoju na kolejne lata zostanie przedstawiona w I kwartale 2021 roku, natomiast teraz otrzymaliśmy dokładną datę wystąpienia.

Na przyszły tydzień zaplanowano telekonferencję, podczas której Adam Kiciński, Piotr Nielubowicz oraz Michał Nowakowski opiszą plany polskiego przedsiębiorstwa. Wydarzenie odbędzie się 30 marca o godzinie 18:00.

Wydaje się prawdopodobne, że podczas telekonferencji zostanie ujawniony wstępny harmonogram poświęcony opracowaniu fabularnych rozszerzeń do Cyberpunka oraz Cyberpunka 2077 Multiplayer. Będzie to również adekwatny czas na przedstawienie informacji dotyczących bezpłatnych DLC do przygody w Night City.

Pod koniec 2020 roku Polacy zapowiedzieli wydanie ostatniej historii Geralta z myślą o PS5 i XSX|S. Wystąpienie przedstawicieli CD Projektu może stanowić dogodny moment na wspomnienie o Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz Cyberpunku 2077 w wersji na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S.

Źródło: https://www.stockwatch.pl/wiadomosci/30-marca-cd-projekt-przedstawi-nowa-strategie,akcje,286635

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077 Multiplayer Wiedźmin Wiedźmin 4