Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.03.2021 20:40
hades xbox
1077V

Hades zmierza na Xboksy Series X|S i Xboksa One? Twitch opublikował ciekawą grafikę

Twitch w tym tygodniu będzie prezentował nowe gry zmierzające na Xboksy Series X|S oraz Xboksa One. Na nowej grafice zapowiadającej wydarzenie gracze dostrzegli jedną z najlepszych produkcji ubiegłego roku. Hades może wkrótce trafić na sprzęt Microsoftu.

W najbliższy piątek odbędzie się Xbox Indie Showcase, podczas którego nie możemy liczyć na wielkie zapowiedzi gier AAA zmierzające na Xboksy Series X|S i Xboksa One, ale najwidoczniej Microsoft zadbał o kilka niespodzianek.

Już wcześniej potwierdzono, że na wydarzeniu zobaczymy S.T.A.L.K.E.R. 2 (choć nie możemy liczyć na wiele...), Second Extinction, The Ascent, The Wild at Heart, Voidtrain oraz Exo One. Teraz jednak Twitch zaprasza na show i firma najwidoczniej zdradziła kolejne pozycje, które zostaną pokazane pod koniec tygodnia.

Na grafice znalazł się The Gunk, 12 Minutes oraz... Hades! Bardzo możliwe, że jedna z najlepszych gier ubiegłego roku w końcu będzie dostępna na kolejnych platformach. Nie jest to pewnie przypadek i jestem przekonany, że dzisiejszy teaser zachęci graczy do oglądania pokazu.

W zasadzie dla samych The Gunk, 12 Minutes, The Ascent oraz właśnie Hadesa warto poświęcić czas, by oglądać prezentację Microsoftu.

Źródło: Twitter: JeffGrubb, Alcoholikaust

Tagi: hades Xbox Xbox Indie Showcase xbox one xbox series x|s