Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.03.2021 19:48
Ligi Sprawiedliwości Joker
1802V

Liga Sprawiedliwości powróci z jeszcze jedną wersją. Zack Snyder potwierdza dodatkowe sceny

Zack Snyder wciąż nie zaprezentował ostatecznej wersji „Ligi Sprawiedliwości”. Jego czterogodzinna historia, która została opublikowana w HBO GO nie jest finalną wizją na produkcję. Reżyser pracuje teraz nad czarno-białą wersją, która otrzyma dodatkowe sceny.

„Liga Sprawiedliwości” Zacka Snydera w końcu trafiła na HBO GO i HBO Max, ale reżyser potwierdził, że chce przedstawić widzom jeszcze jedną wersję znanej produkcji. Twórca nie jest jeszcze gotowy, by opublikować ostateczne szczegóły, ale poznaliśmy między innymi nazwę.

„Zack Snyder's Justice League: Justice is Gray” jak sama nazwa wskazuje zaproponuje widzom historię w czarno-białych barwach. Co ciekawe, autor nie zamierza opublikować wyłącznie opowieści w nowym kolorze, ponieważ odświeżona „Liga Sprawiedliwości” będzie zawierać nawet dodatkowe fragmenty.

W „Zack Snyder's Justice League: Justice is Gray” pojawi się przykładowo alternatywna scena z Jaredem Leto w roli Jokera. Czarno-biała wersja będzie ostateczną propozycją i zdaniem Snydera – to najlepszy sposób, by doświadczyć historii. Muszę na pewno zaznaczyć, że także w tym wypadku otrzymamy obraz w proporcji 4:3.

Sprawdźcie naszą recenzję „Ligi Sprawiedliwości” oraz zapoznajcie się z opiniami dziennikarzy z całego świata.

Źródło: https://screenrant.com/zack-snyder-justice-league-gray-black-white-hbo-max/

Tagi: HBO HBO GO hbo max Ligi Sprawiedliwości Zack Snyder