Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.03.2021 17:13
Fallout 76 Bethesda
923V

Fallout 76 z wielkimi planami na 2021 rok. Bethesda przedstawiła plany i zapowiada nowości

W 2021 roku Fallout 76 otrzyma szereg nowości, dzięki którym gracze będą wciąż zachęcani do ponownego zalogowania się na serwery. Poznajcie szczegóły czterech kolejnych sezonów – twórcy już teraz zdradzają pierwsze ciekawe informacje.

Fallout 76 systematycznie otrzymuje ciekawe aktualizacje, dzięki którym kolejni gracze logują się na serwery. Twórcy nie ukrywają, że początkowo zawiedli wszystkich fanów, ale jak widać – przez kolejne miesiące możemy liczyć na szereg nowości i sieciowy Fallout zostanie ponownie znacząco rozbudowany.

Deweloperzy potwierdzili cztery duże aktualizacje, które będą dostępne na wszystkich platformach w trakcie kolejnych pór roku – deweloperzy nie są jeszcze gotowi do zaprezentowania konkretnych dat, ale poznaliśmy szczegóły aktualizacji.

Wiosną otrzymamy dostęp do między innymi nowych aktywności, latem zadebiutuje legendarne rzemiosło oraz dopracowane pancerze wspomagane, jesienią zapoznamy się z nowymi operacjami, a zimą studio zapewni między innymi wydarzenie zatytułowane Rytuał.

Tak prezentują się konkrety ujawnione przez Bethesdę:

Wiosna: Przygotujcie się do wiosennej aktualizacji! Wprowadzi ona wyposażenie S.P.E.C.J.A.Ł, miejsca na C.A.M.P., manekiny i zupełnie nowe rozszerzenie codziennych operacji. Aby przyjrzeć się im bliżej, zapraszamy do przeczytania artykułu z cyklu Krypta od środka. Nie możecie się doczekać wszystkich tych atrakcji? Gracze, którzy posiadają Fallouta 76 w launcherze Bethesdy, mogą już teraz wypróbować je wszystkie (i wiele więcej) w naszej najnowszej odsłonie serwera testowego PTS. Co więcej, wraz z aktualizacją wraca Pancerny As, tym razem w zażartej walce z Komisarzem Chaosem i Jukonem Pięć! Sezon 4 to zupełnie nowe nagrody na planszy S.C.O.R.E. – od przedmiotów kosmetycznych po jednorazowe i wszystko pomiędzy. 

Lato: W zeszłym roku do Appalachów przybyło Bractwo Stali, a gracze byli świadkami konfliktu pomiędzy oficerami i odkryli nowe przeszkody na ich drodze. Panowanie Stali zakończy historię Bractwa, wprowadzając nowe zadania, miejsca, BN-ów i świetne nowe nagrody. Po której staniecie stronie? Wasze wybory odmienią pustkowie. Tego lata pojawią się także legendarne moduły, które pozwolą wytwarzać konkretne legendarne przedmioty. Dostosujcie swoją konfigurację do własnego stylu gry! 

Jesień: Jesienią zacznie wiać wiatr zmian i ewoluują prywatne światy! Wraz ze zbliżaniem się daty premiery będziemy publikować więcej informacji na ten temat. Pojawi się też kolejne rozszerzenie codziennych operacji, a wraz z nim jeszcze więcej sposobów na grę. 

Zima: Zimą przedstawimy czterogwiazdkową legendarną broń i pancerze, a także wyczekiwane pupile w C.A.M.P.! Zmierzcie się z nowymi niebezpieczeństwami w wydarzeniu nie z tego świata. Wszyscy gracze na serwerze zjednoczą się, aby zaliczać wyzwania, mierzyć się z całkiem nowymi, wymagającymi wrogami i zdobywać wyśmienite nagrody w całkiem nowym wyzwaniu publicznym: Najeźdźcy z zaświatów Fanatycy z Appalachów szykują coś złowrogiego w nowym wydarzeniu sezonowym: Rytuał! Pomóżcie fanatykom z Point Pleasant przygotować ekscytujący i niebezpieczny rytuał, a oni odpłacą wam niepowtarzalnymi nagrodami. 

Sprawdźcie również grafikę oraz pamiętajcie – Fallout 76 jest jedną z wielu pozycji Bethesdy, które są dostępne w Xbox Game Pass.

Fallout 76 2021 plany

Źródło: Informacja prasowa: Bethesda Polska

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios Fallout 76