Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 20.03.2021 16:58
Bravely Default II oceny
498V

Bravely Default II przypomina o sobie na reklamie. Twórcy chwalą się wysokimi ocenami

Początek roku jest dla Nintendo Switch dość dobry i pomimo drobnej posuchy na początku roku, teraz konsola Japończyków może poszczycić się kilkoma fajnymi premierami i masą ciekawych zapowiedzi. Jednym z takich hitów jest dla sprzętu oczywiście Bravely Default II.

Wydany pod koniec lutego tytuł Square Enix jest dla miłośników Nintendo niemałą gratką, bowiem mało jest już dziś takich gier jRPG, które kultywują starą tradycję turowego systemu walki z prawdziwego zdarzenia. Nic zatem dziwnego, że zarówno na Nintendo 3DS jak i na Switchu seria cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Najnowsza odsłona kontynuuje to co było dobre w poprzednikach, dodaje do tego trochę własnego sosu i dzięki temu ponownie otrzymaliśmy kozackiego szpila na "pstryczku". Kwadratowi postanowili przypomnieć o swoim hiciorze w krótkiej reklamie prezentującej najlepsze noty jakie Bravely Default II otrzymało w branżowych mediach.

U nas Wojtek wlepił produkcji Japończyków solidne 8/10 co wpisuje się w ogólną średnią jaką tytuł otrzymał na Metacriticu - jest to bowiem 77%.

Tagi: Bravely Default II oceny recenzje Square Enix