Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 20.03.2021 14:30
Better Call Saul animacja
650V

Better Call Saul otrzyma animowany spin-off. Historia ma przedstawiać więcej perypetii Saula Goodmana

Wygląda na to, że fani uniwersum Breaking Bad dostaną kolejny smaczny kąsek do swojej listy - w produkcji jest animacja o Saulu Goodmanie!

"Better Call Saul" to wyjątkowe dzieło, które bardzo szybko obrosło mianem hitowej produkcji. Wiele osób twierdzi nawet, że spin-off od Vince’a Gilligana przerósł swoją jakością pierwowzór, jakim było "Breaking Bad". Cóż, można się oczywiście z tym spierać, bo to w dużej mierze kwestia gustu, ale jedno jest pewne - to naprawdę jakościowa produkcja, nie tylko jako poboczna seria.

Bez wątpienia wiele osób ucieszy więc fakt, że przed nami jeszcze więcej Saula! Na oficjalnym koncie serialu, na Twitterze, pojawił się wymowny wpis, w którym zapowiedziano nowy sezon "Employee Training" i przede wszystkim zupełnie nową serię animowaną, która ma nosić tytuł "Slippin' Jimmy"! Na ten moment nie znamy niestety żadnych szczegółów, ale sam tytuł zdaje się zdradzać, kto będzie bohaterem.

Cóż, biorąc pod uwagę, że obecnie wciąż czekamy na premierę szóstego sezonu "Better Call Saul", który jest w trakcie produkcji, informacja o kolejnych dawkach znakomitego uniwersum bez wątpienia może cieszyć. Jestem bardzo ciekaw, w jakim kierunku pójdą twórcy - mogą nam przecież zaserwować animowany dramat, a mogą postawić na czystą komedię w stylu "The Simpsons". Nie mogę się doczekać!

Źródło: https://www.cbr.com/better-call-saul-slippin-jimmy-animated-spinoff/

Tagi: animacja Better Call Saul Breaking Bad Saul Goodman