Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 20.03.2021 11:30
Shin Megami Tensei na zachodzie
914V

Shin Megami Tensei 3: Nocturne HD Remaster z datą premiery. W odświeżenie zagramy również poprzez Steam

Wreszcie, po długich miesiącach oczekiwań, pojawiła się data premiery wyczekiwanego remastera poza Azją! Co ciekawe, nie przyjdzie nam wcale długo czekać.

Shin Megami Tensei III: Nocturne HD Remaster zadebiutowało w październiku ubiegłego roku, ale wyłącznie w Azji. Gra spotkała się tam z naprawdę ciepłym przyjęciem, a fani docenili, w jaki sposób ekipa z Atlus podeszła do kwestii odświeżenia. Przed samą premierą pojawiły się także informacje, iż gra trafi nie tylko na Nintendo Switch, ale również na PlayStation 4.

Jeśli natomiast jesteście fanami marki, ale nie mieliście okazji zdobyć swojej kopii, teraz będzie o to zdecydowanie łatwiej! Jak bowiem przekazali twórcy, Shin Megami Tensei III: Nocturne HD Remaster zadebiutuje na zachodzie już 25 maja tego roku! Co więcej, gra pojawi się nie tylko na Nintendo Switch oraz PlayStation 4, ale również na PC przez platformę Steam.

Informacja bez wątpienia może cieszyć fanów, albowiem pojawiła się naprawdę znienacka. Projekt pojawi się zarówno w Standardowej Wersji, jak i Rozszerzonej Wersji Cyfrowej. Ta druga zawiera wszystkie DLC, które ukazały się do tej pory, więc będzie najlepszą opcją, aby otrzymał pełny produkt z dodatkami. Jak poinformowano, te będą prawdopodobnie dostępne do nabycia osobno, ale na ten moment nie znamy ceny.

Cóż, pozostaje czekać na premierę. Co więcej, masa fanów studia liczy, iż wydanie na kolejną platformę może być oznaką, iż ci będą coraz bardziej otwierać się na wydawanie swoich gier "multi-platformowo".

Źródło: https://gamingbolt.com/shin-megami-tensei-3-nocturne-hd-remaster-will-release-may-25-also-coming-to-steam

Tagi: atlus Sega Shin Megami Tensei III: Nocturne HD Remaster