Iza Łęcka Iza Łęcka 18.03.2021 09:31
Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera - Joker
1162V

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera już dostępna na HBO GO. Rozbudowana historia dostępna z lektorem

„Liga Sprawiedliwości” trafiła na serwery HBO GO i widzowie mogą w wolnej chwili zobaczyć wielką historię przygotowaną przez Zacka Snydera. Tytuł został udostępniony z samego rana, co daje możliwość zaplanowania seansu.

Na serwerach HBO GO zagościła już „Liga Sprawiedliwości” przygotowana przez Zacka Snydera. Na początku tygodnia mogliście przeczytać naszą recenzję filmu, następnie przedstawiliśmy opinie krytyków z innych krajów, tymczasem obecnie każdy zainteresowany może się przekonać, jak reżyser poradził sobie z wyzwaniem.

Zack Snyder oferuje ponad 4-godzinną opowieść, więc dobrze zaplanujcie oglądanie – oczywiście seans może zostać podzielony. W wywiadach przed premierą widowiska twórca wspominał o swoich planach na stworzenie czteroodcinkowego miniserialu, jednak obowiązujące umowy doprowadziły do udostępnienia produkcji w formie bardzo rozbudowanego filmu.

„Liga Sprawiedliwości” zadebiutowała jednocześnie na amerykańskim HBO Max oraz w innych serwisach HBO, w tym w Polsce. Opowieść jest dostępna na HBO GO z lektorem, jednak w opcjach można zmienić na zestaw: oryginalne głosy i polskie napisy.

Premiera filmu jest idealną okazją do sprawdzenia, czy wizja stworzona przez Snydera była warta zachodu i wielomiesięcznej kampanii, podczas której fani prosili Warner Bros. o zmodyfikowanie i udostępnienie historii.

Źródło: HBO GO

Tagi: HBO HBO GO liga sprawiedliwości Zack Snyder