Iza Łęcka Iza Łęcka 17.03.2021 09:16
Ferajna z Baker Street
542V

Ferajna z Baker Street na pełnym zwiastunie. Netflix pokazuje pomocników Sherlocka Holmesa

Jeszcze w marcu na platformie Netflix zawita nowy serial opracowany z myślą o fanach Sherlocka Holmesa. Tym razem widzowie nie będą obserwować rozwiązywania enigmatycznych spraw przez genialnego detektywa, bowiem postać stworzona przez sir Arthura Conana Doyle’a skorzysta ze wsparcia. Sprawdźcie zwiastun „Ferajny z Baker Street”.

W ostatnim czasie mieliśmy okazję poznać wstępną listę nowości Netflixa na kwiecień, ale nie możemy zapomnieć, że streamingowy gigant jeszcze rozbudowuje ofertę na marzec. Jedną z propozycji jest „Ferajna z Baker Street”, która zadebiutuje już 26 marca.

Serial przedstawi losy pięciu bohaterów, którzy zostali wynajęci przez samego Sherlocka Holmesa. Bea, Jessie, Billy, Spike i Leo będą odkrywać demoniczne tajemnice wiktoriańskiego Londynu na zlecenie nikczemnego doktora Watsona. Bezpieczeństwu Anglii, ale i całego świata, będzie zagrażać złowroga, mroczna siła, z którą przyjdzie się zmierzyć młodym śmiałkom. W roli mistrza dedukcji zobaczymy Henry’ego Lloyd-Hughesa („Obsesja Eve”, „World of Warcraft: Battle for Azeroth”, „Iluzja 2”) , natomiast jego pomocnika zagra Royce Pierreson, który znalazł się już w netflixowym „Wiedźminie”. Produkcja będzie liczyć 8 odcinków.

Już po pierwszych materiałach można dojść do wniosku, że „Ferajna z Baker Street” będzie dedykowana raczej młodszym odbiorcom. Netflix jednak kontynuuje swoją strategię, rozbudowując znane i cenione uniwersum angielskiego pisarza. Pamiętajmy, że „Enola Holmes”, która zadebiutowała w katalogu usługi w zeszłym roku, okazała się ogromnym sukcesem. Tym razem nadszedł czas na kolejną opowieść, która uwzględnia wątki fantastyczne. Czy nowy serial okaże się podobnym hitem? Przekonamy się już pod koniec miesiąca.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Ferajna z Baker Street Netflix Sherlock Holmes zwiastun