Gothic Remake otrzyma polski dubbing i odświeżony system walki. Gra trafiła na Steam

Gry
3640V
Gothic Remake otrzyma polski dubbing i odświeżony system walki. Gra trafiła na Steam
Iza Łęcka | 16.03.2021, 12:30

Gothic Remake nie tylko otrzyma sporo oczekiwanych zmian, do których można zaliczyć między innymi ulepszoną oprawę, ale również będzie dostępne w Polsce z pełną lokalizacją. Informacja została udostępniona na Steam, gdzie produkcja doczekała się swojej karty.

W zeszłym tygodniu THQ Nordic potwierdziło, że nowe studio zajmie się przygotowaniem Gothic Remake. Wydawca przeznaczył na tworzenie pozycji większy budżet i powołał Alkimia Interactive, które zajmie się pełnym odświeżeniem.

Obecnie zespół wstrzymuje się przed opisaniem wszelkich zmian, jakie znajdą się w odświeżeniu, choć oprócz poprawionej oprawy, możemy oczekiwać pojawienia się nowych wątków, a twórcy nie będą mogli zapomnieć o odrestaurowaniu dubbingu. Jak się jednak okazuje, Gothic (remake) zostanie w pełni zlokalizowany – taka wiadomość została dodana na karcie Steam.

Wśród udostępnionych szczegółów, Alkimia Interactive potwierdza „pełny remake” i odświeżony system walki:

  • Wróć do Kolonii w pełnym remake'u popularnej i rewolucyjnej gry Gothic z roku 2001. Odkryj na nowo świat karnej kolonii górniczej, jego sekrety i wyzwania.
  • Graj jako Bezimienny bohater – zdecyduj o losie skazanego na dożywocie więźnia, który musi przetrwać w świecie dzikich zwierząt, stworzeń oraz skazańców o parszywej reputacji.
  • Wierny, pełny remake oryginalnego Gothic 1.
  • Zmodernizowany system walki bazujący na założeniach pierwotnego.

Niestety nie poznaliśmy jeszcze daty premiery, jednak przedstawiciele Alkimia Interactive obiecali, że wkrótce otrzymamy kolejne informacje dotyczące gry. Tymczasem z okazji 20. rocznicy marki zamieszczona została wiadomość, która potwierdza dodanie karty produkcji i ujawnia wygląd jednej z kreatur, Ścierwojada.

Źródło: https://store.steampowered.com/app/1297900/Gothic_1_Remake Godryk_PL, dziękuję za informację.

Komentarze (79)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper