Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 15.03.2021 10:54
Just Die Already niedługo na konsolach. Zwiastun gry twórcy Goat Simulatora
654V

Just Die Already niedługo na konsolach. Zwiastun gry twórcy Goat Simulatora

Po Goat Simulatorze na konsolowy rynek nadciąga komiczny "symulator emeryta". Chodzi oczywiście o jajcarskie Just Die Already, stworzone przez ekipę DoubleMoose, założoną przez głównego projektanta Goat Simulatora.

Ekipa DoubleMoose zapowiedziała właśnie, że Just Die Already trafi również na konsole. Dokładnie gra, w której wcielamy się w emeryta wyląduje na Switch, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Zapowiedzi towarzyszy nowy zwiastun Just Die Already, który czeka na was poniżej. Niestety nie podano jeszcze daty premiery. Pod koniec nagrania pojawia się tylko informacja, że gra pojawi się "wkrótce' na PC i konsolach.

Opis najważniejszych atrakcji Just Die Already:

    STARY, ALE JARY
    Wcielisz się w starszą osobę. Wściekłą, delikatną, biedną i nienawidzącą świata – kto mógł przypuszczać, że spełni się Twoje marzenie? Wreszcie masz coś wspólnego z dziadkami.
    POŁAMANIA NÓG
    Poznaj uciechy związane z podeszłym wiekiem i delikatnym organizmem – wszystko może Cię zniszczyć, a Ty możesz zniszczyć wszystko.
    NIE PRÓBUJ TEGO W DOMU (SPOKOJNEJ STAROŚCI)
    Wykonuj niebezpieczne wyzwania i szukaj odpowiedzi. Czy można wystrzelić się z katapulty? Czy przeżyjesz utratę głowy, którą następnie komuś przywalisz?
    JEDEN CEL: EMERYTURA!
    Otrzymuj nagrody, wykonując niebezpieczne wyzwania. Twój cel? Dostać się do przyzwoitego domu spokojnej starości. Jedna rada: postaraj się przetrwać w jednym kawałku…
    WIELOOSOBOWA PIASKOWNICA
    Graj w pojedynkę lub w trybie wieloosobowym dla maksymalnie 4 graczy. Wspólnie wykonujcie wyzwania lub wyrywajcie sobie kończyny, radując się powstałym chaosem!
    ZESTARZEJ SIĘ. DWA RAZY.
    Wcielisz się w starszą osobę. Dobrze, że napisaliśmy to dwa razy.
    NIESKRĘPOWANA INTERAKCJA
    Pstrągi, trampoliny, spluwy, kable, fajerwerki, wyrzutnie rakiet, siekiery, puzony i plecaki odrzutowe to tylko kilka z wielu przedmiotów, którymi możesz ranić i okaleczać.
    OBUDŹ W SOBIE BOOMERA
    Dziesiątkuj populacje milenialsów i zoomerów (wieczna olewka dla Pokolenia X). NPC-e reagują w zależności od wieku – jedni śmieją się i klaszczą, a inni wieją w popłochu.
    GRA TAK SZALONA JAK TY
    Miasto pełne jest szczegółów, tajemnic i ukrytych świeżek, które zachęcają do skrupulatnej eksploracji i dziwacznych eksperymentów.
    STARSZA. OSOBA.
    To już ostatni raz, serio.

Tagi: goat simulator just die already