Iza Łęcka Iza Łęcka 15.03.2021 10:31
First - Survgames - zapowiedź
1712V

First przedstawi losy ostatniego człowieka na Ziemi. Śmiałkowie odkryją tajemnice końca świata

Studio Survgames opublikowało pierwszy zwiastun First. Produkcja może zaintrygować graczy, którzy preferują postapokaliptyczne klimaty nastawione na wędrówkę z czworonogiem u boku. Zobaczcie materiał i poznajcie szczegóły gry.

First to symulator przetrwania z elementami horroru, który jest tworzony przez studio SurvGames. Gra ma za zadanie odpowiedzieć na pytanie: „co się stanie z nami, kiedy już umrze natura?” i przekonać odbiorców, że tylko dzięki wspólnej pracy z przyrodą możliwe jest przetrwanie.

Akcja produkcji rozgrywa się na Ziemi, gdzie wcielimy się w ostatniego człowieka, który przetrwał. Bohater z uratowanym przez siebie psem przemierza napromieniowane pustynie, zniszczone miasta z resztkami cywilizacji – ich celem jest odkrycie tajemnicy końca świata. W pozycji trafimy do wielu zróżnicowanych lokacji, gdzie jednym z głównych niebezpieczeństw będą groźne bestie.

Zgodnie z założeniami First zapewni „wciągającą, intrygującą historię o współpracy człowieka z naturą”, ale także rozbudowane mechanizmy przetrwania oraz craftingu. Gracze otrzymają możliwość rozwijania umiejętności czworonożnego towarzysza.

Poniżej znajduje się pierwszy zwiastun First, a do naszej galerii dodaliśmy szereg screenów, które prezentują tytuł. Obecnie można dodać tytuł do listy życzeń na Steam, jednak studio Survgames nie potwierdziło jeszcze daty premiery.

Źródło: Informacja prasowa: Survgames

Tagi: First Survgames zapowiedź