Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 14.03.2021 19:53
War Thunder Ixwa Strike
1215V

War Thunder. Aktualizacja Ixwa Strike znacząco usprawni sieciowy hit

Gaijin Entertainment wciąż doskonale radzi sobie z utrzymaniem przy War Thunderze sporej bazy graczy, co rusz serwując im nowe atrakcje i coraz większą zawartość do zbadania. Tym razem do gry dodano masę sprzętu i nową arenę bitewną.

Wielki hit Gaijin Entertainment otrzymał właśnie dość dużą i bardzo ciekawą aktualizację zatytułowaną Ixwa Strike, gdzie do dyspozycji graczy oddano kilkadziesiąt nowych pojazdów z każdej kategorii oraz wielką mapkę, na której wykorzystamy wszystkie nowe zabawki.

Od wejścia w życie nowego Strike'u będziemy mogli przemierzać tereny opuszczonego sowieckiego miasta wojskowego kryjącego się pod nazwą Seversk-13 - jest to mapka przeznaczona do walk sprzętem powietrznym i lądowym, więc nowe jednostki morskie musicie wykorzystać na innych arenach.

Jeśli zaś chodzi o cały sprzęt, Gaijin Entertainment przygotowało aż 10 nowych samolotów pochodzących z takich krajów jak Francja, USA, Niemcy czy Japonia. Co ciekawe w latających jednostkach znalazł się także 1 nowy helikopter, którym został Wasp HAS.Mk.1 z Wielkiej Brytanii.

Dodatkowo otrzymaliśmy aż 24 nowe pojazdy lądowe, w tym Leopard 2, M3A3 Bradley czy też francuski MARS 15. Na końcu są zaś jednostki morskie, których dostaliśmy równo 5. Całość reklamowana jest oczywiście dynamicznym i efektownym zwiastunem.

Tagi: aktualizacja Gaijin Entertainment Ixwa Strike War Thunder