Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 14.03.2021 15:04
Twierdza: Władcy wojny premiera
736V

Twierdza: Władcy wojny zalicza drugi najlepszy start w historii serii

Nikt nie wątpi już raczej w to, że Twierdza swoje najlepsze lata ma już dawno za sobą. Na szczęście ekipa FireFly Studios nie zamierza się poddawać i wciąż walczy o rozwój swojego flagowego dzieła i jak się okazuje, najnowsza odsłona kultowego cyklu zyskała sporo graczy na start!

Na nową pełnoprawną odsłonę marki Twierdza musieliśmy czekać blisko 7 lat, bo aż od 22 września 2014 roku kiedy to na rynku wylądowała Twierdza: Krzyżowiec 2.

W między czasie deweloperzy pracowali nad kilkoma spin-offami zarówno Twierdzy jak i kilku innych swoich produkcji, lecz to dopiero Twierdza: Władcy wojny jest nową pełnoprawną odsłoną cyklu na którą wszyscy tak długo czekaliśmy. 

Okazuje się, że pomimo słabych ocen od graczy na Steam (60% pozytywnych), po tytuł w dniu premiery sięgnęło naprawdę całkiem sporo graczy, bo gra ma drugi najlepszy start w historii marki - a przynajmniej w tej mierzalnej dzięki Steamowi. Lepszy wynik osiągnęła tylko wspomniana już Twierdza: Krzyżowiec 2 z 2014 roku. Poniżej znajdziecie listę wszystkich głównych odsłon marki wraz z wynikami graczy w jednym momencie.

Tagi: FireFly Studios premiera Steam Twierdza: Władcy wojny