Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 11.03.2021 10:25
Godzilal anime Netflix
1165V

Godzilla Singular Point wygląda rewelacyjnie. Animowany serial Netflixa na zwiastunie

Godzilla vs Kong to nie jedyna atrakcja, która czeka na fanów wielkich potworów w tym roku. Netflix zaangażował się w tworzenie bardzo efektownego serialu animowanego.

Godzilla vs Kong, która wejdzie do kin już 26 marca 2021 roku, wygląda rewelacyjnie na pierwszych trailerach (polecam sprawdzić ten materiał wideo).  Okazuje się, że na fanów Godzilli czeka jeszcze jedna atrakcja i że szykuje ją Netflix.

W serialu "Godzilla Singular Point", którego powstawanie sponsorował japoński oddział Netflixa, mamy zobaczyć Godzillę w wersji anime. Oprócz tytułowego giganta już teraz wiadomo, że w serialu wystąpi wiele potworów znanych fanom marki (np. Rodan, Kumonga, Megalon, Hedorah).

Za projekty gigantów z "Godzilla Singular Point" odpowiada Eiji Yamamori, znany z dzieł wykonywanych dla słynnego studia Ghibli. Animację do serialu wykonało znane studio TOHO Animation.

Kiedy zobaczymy ten 13-odcinkowy serial na platformie Netflix? Premiera planowana jest póki co tylko na rynku japońskim i dojdzie do niej 25 marca 2021 r. Trzymajmy kciuki, by produkcja została szybko udostępniona również w innych regionach.

Warto pamiętać, że Netflix na początku marca opublikował serial anime bazujący na marce Pacific Rim (tutaj znajdziecie jego trailer).

Źródło: https://bloody-disgusting.com/tv/3651916/godzilla-singular-point-first-look-new-godzilla-design-studio-ghibli-animator-eiji-yamamori/

Tagi: anime godzilla Netflix serial