Iza Łęcka Iza Łęcka 10.03.2021 13:39
Oni: Pakt na Amazon Prime Video
644V

Oni: Pakt na Amazon Prime Video. Klimatyczny zwiastun zapowiada przerażającą historię

Już w kwietniu bibliotekę Amazon Prime Video wzbogaci nowy serial. Pierwszy sezon „Oni:Pakt” jest reklamowany efektownym zwiastunem, który stylem przypomina nieco „Krainę Lovecrafta”, „To my” czy „Uciekaj!”.

W ostatnim czasie Amazon chwalił się znakomitymi wynikami „Księcia w Nowym Jorku 2” (sprawdźcie naszą recenzję), który przyciągnął wielu widzów do platformy. Tym razem przedstawiamy jednak serial, który już na pierwszych materiałach zwraca uwagę gęstym klimatem i niepokojącą atmosferą.

„Oni: Pakt” to serialowa antologia, za produkcję której odpowiedzialni są Lena Waithe oraz Little Marvin. Akcja historii rozgrywać się będzie w latach 50. XX wieku w okresie Wielkiej Migracji i poświęcona zostanie losom czarnoskórej rodziny, która przeniosła się na przedmieścia Los Angeles. Początkowo idylliczne życie zostanie zakłócone nie tylko przez sąsiadów, ale również złowrogie siły grożące unicestwieniem. Brzmi intrygująco? Poniższy zwiastun znakomicie przedstawia założenia produkcji.

„Oni: Pakt” zadebiutuje na Prime Video już 9 kwietnia. Pierwszy sezon wchodzi w skład antologii zgłębiającej zjawisko terroru w Ameryce, a w rolach głównych zagrają między innymi Deborah Ayorinde, Ashley Thomas, Alison Pill oraz Shahadi Wright Joseph, którą mieliśmy okazję zobaczyć w „To my”.

Jeżeli jesteście zainteresowani innymi produkcjami debiutującymi na platformie Amazona, zapraszamy do recenzji filmów „Błogość" oraz „Mapa maleńkich wspaniałości"

Źródło: YouTube.com

Tagi: Amazon Prime Amazon Prime Video horror Oni: Pakt serial Them trailer