Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera udostępniona przez pomyłkę w HBO Max

Filmy/seriale
4120V
Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera udostępniona przez pomyłkę w HBO Max
Bartosz Dawidowski | 09.03.2021, 10:16

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera ma trafić do HBO Max i HBO GO 18 marca. Przez błąd HBO film można było w USA zacząć oglądać już wczoraj.

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera pojawiła się przez ok. 1 godzinę w poniedziałkowej ofercie HBO Max w Stanach Zjednoczonych. Przez pomyłkę jednego z pracowników platformy VOD film był wyświetlany po odpaleniu "Toma i Jerry'ego". Zamiast animacji CGI z elementami live-action, stanowiącej reboot hitu Hanna Barbery, na HBO Max włączała się Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera.

Pracownicy HBO Max zorientowali się w swojej pomyłce dopiero po ok. godzinie, więc osoby, które akurat wtedy chciały obejrzeć "Toma i Jerry'ego" mogły przez kilkadziesiąt minut cieszyć oczy nową wersją "Justice League" od Zacka Snydera.

Rzecznik prasowy HBO Max w ten sposób skomentował błąd w rozmowie z serwisem CNET.com:

"Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera była przez moment dostępna przez pomyłkę na HBO Max. Błąd został naprawiony w zaledwie kilka minut" - powiedział rzecznik prasowy HBO Max.

"Liga Sprawiedliwości" jest jedną z marcowych nowości, którą obejrzą subskrybenci HBO GO w Polsce (do premiery dojdzie zgodnie z planem HBO 18 marca). Pełna lista świeżych produkcji z marca czeka na was tutaj.

Źródło: https://www.cnet.com/news/zack-snyders-justice-league-leaked-early-on-hbo-max/

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper