Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.03.2021 15:00
Monster Hunter Rise
773V

Monster Hunter Rise bez tajemnic. Capcom potwierdza datę premiery Monster Hunter Stories 2

Capcom kontynuuje proces przedstawiania Monster Hunter Rise i już dzisiaj możemy spojrzeć na nowe materiały z oczekiwanej produkcji. Na wydarzeniu nie zabraknie także informacji o Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin.

Capcom szykuje się na bardzo intensywne tygodnie. Japończycy w najbliższym czasie wrzucą na rynek Monster Hunter Rise, Resident Evil Village oraz Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin , więc firma chce odpowiednio przygotować graczy na wszystkie produkcje i z tego powodu możemy uczestniczyć w specjalnych wydarzeniach.

Na dobry początek otrzymaliśmy efektowny zwiastun Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin, który zakończył się świetną wiadomością – przygoda zostanie udostępniona 9 lipca, więc sympatycy serii mogą już szykować się na drugą produkcję z serii Monster Hunter. Na rynku pojawi się również Deluxe Edition, dzięki któremu gracze mogą zgarnąć dodatkową zawartość. Capcom zaprezentował także trzy amibo i co warte podkreślania, gra w tym okresie będzie dostępna także na PC.

Następnie Japończycy przedstawili najnowszy zwiastun Monster Hunter Rise, który przygotowuje graczy na dwa ważne spotkania – Nargacuga oraz Zinogre powrócą! Gracze mogą szykować się na pojedynki z wymagającymi bestiami. Capcom wykorzystał dzisiejsze spotkanie, by opowiedzieć graczom o wszystkich elementach Monster Hunter Rise. To dobre podsumowanie informacji o grze, by posiadacze Nintendo Switchów wiedzieli, na co mogą liczyć pod koniec marca.

Gracze mogą także szykować się na drugie demo – Monster Hunter Rise zostanie udostępniony ponownie od 11 marca.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom Monster Hunter Rise Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin