Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.03.2021 13:17
Doom Eternal: The Ancient Gods Part 2. Bethesda zdradza pierwsze szczegóły i materiały
1914V

Doom Eternal: The Ancient Gods Part 2. Bethesda zdradza pierwsze szczegóły i materiały

Doom Eternal: The Ancient Gods zgarnęło wiele pochwał w recenzjach w październiku 2020 roku. Wygląda na to, że już bardzo niedługo zagramy w drugą część tego rozszerzenia.

Doom Eternal: The Ancient Gods Part 2 powinno niedługo wpaść do sprzedaży. Na Bethesda Store opublikowano już pierwsze materiały graficzne z nadciągającego DLC. Niestety póki co jeszcze bez konkretów dotyczących terminu premiery. Pojawił się natomiast opis wyzwań, które na nas czekaj - wraz z nowymi wariantami adwersarzy.

Oprócz oficjalnej grafiki koncepcyjnej, reklamującej Doom Eternal: The Ancient Gods Part 2, do dyspozycji mamy również pierwsze screenshoty. Na stronie Steam rozszerzenia pojawiły się również przez chwile Trofea/Osiągnięcia. Czujni gracze wykonali zrzut ekranowy rzeczonej zakładki, dzięki czemu możemy przyjrzeć się nadciągającym wyzwaniom.

Bethesda tak opisuje Doom Eternal: The Ancient Gods Part 2:

"Przeżyj epickie zakończenie sagi Doom Slayera. Wszystkie twoje dotychczasowe batalie prowadziły do tego momentu. Przygotuj się do oblężenia Immory, ostatniego bastionu mrocznego królestwa i rzuć wyzwania Dark Lordowie w walce, zamykając demony w piekle na zawsze.

(...) Walcz z nowymi wariantami demonów. Armored Baron nosi specjalną zbroję, Stone Imp posiada prawie nieprzebijalną powłokę, Screecher to rodzaj zombie, który wzmacnia po swojej śmierci blisko położone demony a The Cursed Prolwer to mutacja wyposażona w zatrute szpony".

Zwiastun rozszerzenia ma zostać opublikowany 15 marca 2021 r.

Tagi: Bethesda Doom Eternal id Software