Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.03.2021 13:49
In Rays of the Light w marcu na konsolach. Zwiastun chwalonej gry twórców 7th Sector
872V

In Rays of the Light w marcu na konsolach. Zwiastun chwalonej gry twórców 7th Sector

Jeszcze w marcu na PS5, PS4, XOne i Switch pojawi się ciekawa propozycja. Chodzi o In Rays of the Light, które doczekało się materiałów wideo.

In Rays of the Light zostanie wydane na PS5, PS4, XOne i Switch już 17 marca 2021 r. Gra stanowi remake The Light, wydanego w 2012 roku.

In Rays of the Light zostało wydane w pierwszej kolejności na PC (pod tytułem "The Light Remake") - tytuł jest dostępny na Steam już od czerwca 2020 roku. Dopiero teraz jednak rzeczony remake trafi również na konsole. Gra rosyjskiego dewelopera Sergeya Noskova zgarnęła bardzo pozytywne oceny na Steam. Aż 88% ocen użytkowników Steam ma pozytywny wydźwięk.

In Rays of the Light określane jest jako "symulator chodzenia" z elementami survival horroru. W grze będziemy eksplorować opuszczone miasto i odkrywać jego tajemnice.

Deweloper odpowiedzialny za In Rays of the Light stworzył wcześniej bardzo klimatyczną i ciekawą produkcję 7th Sector, nastawioną na rozwiązywanie łamigłówek. Gra zgarnęła oceny na średnim poziomie 7,8/10. Można mieć zatem nadzieję na równie udany tytuł.

Tagi: In Rays of the Light Sergey Noskov Sometimes You