Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.03.2021 09:16
genshin impact
1076V

Genshin Impact. Aktualizacja 1.4 w szczegółach. Nowa postać, gameplay z minigierek i trybu randkowego

Genshin Impact ogromnie się rozwija. Nad tytułem pracuje cały czas 700 deweloperów. Efekty ich pracy zobaczymy już w aktualizacji 1.4.

Po pierwszej zapowiedzi aktualizacji 1.4 w Genshin Impact otrzymaliśmy bardzo rozbudowaną prezentację wszystkich nowości nadciągających do chińskiego hitu free-to-play. Przede wszystkim okazuje się, że w aktualizacji 1.4 pojawiają się nowe minigierki. Deweloperzy zaprezentowali już m.in. minigierkę-strzelnicę, w trakcie której korzystamy z łuku i minigierkę z szybowaniem. Ciekawe może się też okazać wyzwanie rytmiczne, w którym korzystamy z instrumentu do odgrywania melodii. Ta minigierka nazywa się Ballads of Breeze.

Fani Genshin Impact z pewnością ucieszą się z kolejnej nowości: trybu randkowego Hangout Events, dodawanego w aktualizacji 1.4. Dzięki niemu można będzie próbować podbić serce wybranych bohaterów z uniwersum Genshin Impact (w przyszłości tryb Hangout Events będzie rozszerzany o nowe postacie).

Kolejne nowości to świeża postać, zwana Rosarią, arena PvE Contending Tides, wydarzenie Peculiar Wonderland i wreszcie usprawnienia rozgrywki i interfejsu. Zwiększony zostanie limit dla Condensed Resin i m.in. ulepszony zostanie system kucharski (możliwe będzie manualne gotowanie, nawet przy odblokowaniu opcji automatycznego gotowania).

Wszystkie nowości w aktualizacji 1.4 otrzymamy już 17 marca 2021 r.

Tagi: Genshin Impact miHoYo