Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 06.03.2021 17:45
Fitness Boxing 2: Rhythm & Exercise sprzedaż
588V

Fitness Boxing 2: Rhythm & Exercise kolejnym hitem Nintendo? Ogłoszono wyniki sprzedaży

Nintendo Switch może poszczycić się wieloma naprawdę wielkimi hiciorami, wśród których wciąż znajdują się gry typowo ruchowe i takie nastawione na aktywizację ludzi przed konsolami. Do takich tytułów należy również Fitness Boxing 2: Rhythm & Exercise.

Druga odsłona serii autorstwa Imagineer powieliła schematy znane z pierwszej części wydanej w 2018 roku, za co zebrała spore baty w recenzjach - jeśli jesteście ciekawi tego jak my oceniliśmy Fitness Boxing 2: Rhythm & Exercise, śmiało możecie przeczytać naszą recenzję.

Okazuje się, że graczom takie narzekania nie przeszkadzają i produkcja Japończyków sprzedaje się jak świeże bułeczki. Jeszcze w styczniu ogłoszono, że tytuł zakupiło 500 tysięcy graczy, zaś miesiąc później wiemy już, że do tego wyniku możemy doliczyć kolejne 100 tysięcy.

Okazuje się zatem, że w nieco ponad 3 miesiące Fitness Boxing 2 zrobił 60% wyniku jaki pierwsza odsłona zbierała ponad półtora roku! Czy zatem FB 2 przebije 1 milion sprzedanych kopii? Wszystko na to wskazuje!

Tagi: Fitness Boxing 2: Rhythm Fitness Boxing 2: Rhythm & Exercise Imagineer Nintendo