Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 05.03.2021 11:01
Książę w Nowym Jorku 2 to "skok na kasę". Premiera w Amazon Prime Video i kiepskie oceny w recenzjach
2853V

Książę w Nowym Jorku 2 to "skok na kasę". Premiera w Amazon Prime Video i kiepskie oceny w recenzjach

"Książę w Nowym Jorku 2" już zadebiutował. Niestety wygląda na to, że filmowi z Eddiem Murphym w roli głównej daleko do czaru i charyzmy z części pierwszej.

"Książę w Nowym Jorku 2" ("Coming 2 America") własnie zadebiutował w ofercie Amazon Prime Video. Film można zatem zobaczyć bez problemów w Polsce. Dzisiejszej premierze filmu towarzyszy również wydanie na Amazon Prime innych produkcji: "Nie powiesz nikomu" i "JCVD"

Niestety wygląda na to, że "Książę w Nowym Jorku 2" nie spełnia pokładanych w nim nadziei fanów części pierwszej. Film zgarnia oceny na średnim poziomie 5/10, a recenzenci narzekają na to, że film jest raczej kiepskim remake'iem hitu z 1988 roku, niż nową, ciekawą historią. Wielu krytyków podkreśla, że humor i żarty z sequela to praktycznie kalka motywów znanych z pierwszej części, ale już bez dawnego czaru. Niektórzy twierdzą nawet, że to cyniczny "skok na kasę" (cytat z serwisu The Playlist), którzy rzadko śmieszy i najczęściej jest po prostu nudny.

Źródło: https://www.metacritic.com/movie/coming-2-america/critic-reviews
https://upflix.pl/aktualnosci/ksiaze-w-nowym-jorku-2-od-dzis-w-amazon-prime-video-2021-03-05?affid=rss-Aktualności+Upflix.pl+|+Netflix+|+HBO+GO+|+Amazon+Prime+Video+|+Chili

Tagi: amazon Amazon Prime Video film Książę w Nowym Jorku 2