Coral Island z oszałamiającym sukcesem zbiórki. Konsolowe wersje i zwiastun gry w stylu Stardew Valley

Gry
1342V
Coral Island z oszałamiającym sukcesem zbiórki. Konsolowe wersje i zwiastun gry w stylu Stardew Valley
Bartosz Dawidowski | 04.03.2021, 10:04

Gry rolniczo-farmerskie mają cały czas ogromne wzięcie. Najlepszym na to dowodem nie jest tylko sukces Stardew Valley, ale również popularność kickstarterowej zbiórki dotyczącej Coral Island.

Gracze mają apetyt na więcej gameplayu w stylu Harvest Moon czy Stardew Valley. Sukces kickstarterowej zbiórki Coral Island tylko to potwierdza. Twórcy tej produkcji indie zebrali w ciągu 30 dni 1,6 mln dolarów od 36 tysięcy osób. Suma przebiła 23-krotnie zakładaną przez deweloperów sumę 70 tysięcy, potrzebnych do ukończenia procesu produkcyjnego.

W trakcie zbiórki pieniędzy autorzy Coral Island odsłaniali kolejne "Stretch Goals", czyli bonusy za coraz wyższe wpłaty od graczy. Deweloperzy zobowiązali się w ten sposób do wprowadzenia do rozgrywki aż 16 elementów, m.in. rozwiniętego składu NPC-ów do miłosnych podbojów, różnych kostiumów czy wreszcie konsolowych portów i multiplayera.

"To były niesamowite 30 dni. Zbiórka przekroczyła wszelkie nasze marzenia. Dziękujemy was za to ogromne wsparcie" - napisało studio Stairway Games.

Coral Island ma się pojawić w cyfrowej dystrybucji w październiku 2021 roku. Wersja alfa ma zostać wydana osobom wspierającym projekt już w czerwcu. Gra zmierza na PC (Steam), Switch, PS4/PS5 i XOne/XSS.

https://youtu.be/K9THNhIu9XE
https://youtu.be/JAMq-0or9pE

Źródło: https://techraptor.net/gaming/news/coral-island-kickstarter-is-huge-farming-rpg-success

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper