Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.03.2021 16:15
ps4 pro
12174V

PS4 z nowym firmware 8.50. Sony ulepsza konsolę i dodaje oczekiwaną funkcję

Sony nie zapomina o PS4 i firma przygotowała kolejną aktualizację. Inżynierowie z Japonii dbają o nowe funkcje PlayStation 4 i ulepszają niektóre opcje. Poznajcie wszystkie szczegóły firmware 8.50.

Sony właśnie opublikowało firmware 8.50, którym zajmą się testerzy oprogramowania. Firma tym razem nie tylko przygotowała małą łatkę wpływającą na stabilność systemu, ale gracze otrzymają ciekawe nowości.

Firma wysyła zaproszenie do bety aktualizacji 8.50 dla kolejnych zainteresowanych i łatka nazywa się „Wiosna 2021 beta”, więc wiele na to wskazuje, że kolejny duży update do PlayStation 4 zostanie opublikowany w najbliższej przyszłości.

Już teraz możemy potwierdzić, że firmware 8.50 pozwoli posiadaczom PS4 na włączenie lub wyłączenie powiadomień dla każdej z grup, w których gracz się znajduje. Pozwoli to na szybkie zarządzanie informacjami.

Na PS4 pojawi się teraz przycisk „Prośba o dołączenie”, dzięki któremu wyślemy wiadomość do znajomych grających w dany tytuł i zainteresowany może szybko odpowiedzieć, by dołączyć zawodnika do sesji. Dodatkowo teraz ukryjemy grę i podczas rozgrywki znajomi nie będą widzieć, że spędzamy wolny czas przy wybranym tytule. Według udostępnionych informacji, Sony usunęło także społeczności.

Sprawdźcie również najnowszą promocję na PlayStation Store, dzięki której kupicie wiele gier w lepszych cenach.

Takie wiadomości otrzymują gracze (Dobermann - dzięki!):

PlayStation 4 - 8.50 firmware - 1

Źródło: https://mp1st.com/news/ps4-beta-update-8-50-rolling-out-for-testers-removes-psn-communities

Tagi: firmware playstation 4 ps4 sony