Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.03.2021 21:00
Piotr Adamczyk,
1461V

Piotr Adamczyk wystąpi w For All Mankind. Aktor otrzymał dużą rolę w serialu Apple TV+

W drugim sezonie „For All Mankind” pojawi się interesujący, polski akcent. W produkcji wystąpi Piotr Adamczyk, którego widzowie zobaczą w kilku odcinkach serialu zmierzającego wyłącznie na Apple TV+.

W ostatnim czasie coraz częściej słyszymy o polskich aktorach występujących w znanych, międzynarodowych serialach – warto tutaj wspomnieć między innymi o Marcinie Dorocińskim w „Gambit Królowej” czy Macieju Musiale w „Wiedźminie”.

Piotr Adamczyk również coraz chętniej występuje w amerykańskich produkcjach, a już wkrótce zobaczymy go w drugim sezonie „For All Mankind”. Aktor według imdb.com wystąpi w pięciu epizodach i wcieli się w Sergieja Nikulova – ma on odpowiadać za stworzenie radzieckiej rakiety N1.

Tak aktor zapowiedział swoją rolę:

„Kochani, rok temu uśmiechnęło się do mnie zawodowe szczęście - zagrałem w serialu „For All Mankind” dla Apple TV. Polecam i ostrzegam, przed zarwanymi nocami, bo serial wciąga. Pierwszy sezon do obejrzenia bez subskrypcji na Apple TV. 2 sezon (mój ulubiony ;) rusza jutro 19/02/21. Wypatrujcie polskiego akcentu:) mimo, że zagrałem z rosyjskim.”

Możemy podejrzewać, że nie jest to mała rola, ponieważ Piotr Adamczyk wystąpi w połowie drugiego sezonu – widzowie zobaczą Sergieja od 26 marca i jego ostatni epizod zadebiutuje 23 kwietnia. Będzie to jednocześnie zakończenie produkcji.

Źródło: Zdjęcie i wypowiedź: Facebook: piotradamczykofficial
https://naekranie.pl/aktualnosci/for-all-mankind-piotr-adamczyk-2-sezon-apple-tv-1614605839

Tagi: apple Apple TV+ For All Mankind Piotr Adamczyk