Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.03.2021 12:21
The Dark Pictures Anthology: Little Hope Curator’s Cut. Dodatek za darmo na PS4 i XOne
1025V

The Dark Pictures Anthology: Little Hope Curator’s Cut. Dodatek za darmo na PS4 i XOne

Zespół Supermassive Games przygotował dla nas bardzo miłą promocję. Za darmo udostępniono rozszerzenie The Dark Pictures Anthology: Little Hope Curator’s Cut.

Osoby, które kupiły The Dark Pictures Anthology: Little Hope mogą pobrać bez żadnych opłat rozszerzenie Curator's Cut.

Dzięki The Dark Pictures Anthology: Little Hope Curator’s Cut możemy prześledzić wydarzenia z z gry z perspektywy innych bohaterów, niż w zwykłym wydaniu rzeczonego horroru. Do tej zawartości możemy dorwać się po zaliczeniu fabuły głównej w The Dark Pictures Anthology: Little Hope.

Rozszerzenie The Dark Pictures Anthology: Little Hope Curator’s Cut było bonusem rozdawanym osobom, które zdecydowały się na dokonanie zamówienia przedpremierowego gry. Niestety samo The Dark Pictures Anthology: Little Hope nie otrzymało najlepszych ocen w recenzjach (średnia na poziomie 7/10). Recenzenci narzekali w swoich tekstach na mało ciekawą fabułę i krótki czas zabawy. Więcej na temat odbioru gry przez krytyków przeczytacie tutaj.

Źródło: https://lowcygier.pl/darmowe/dodatek-the-dark-pictures-anthology-little-hope-curators-cut-za-darmo-na-playstation-4-oraz-xbox-one/

Tagi: Bandai Namco Supermassive Games The Dark Pictures Anthology: Little Hope