Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 28.02.2021 18:53
Playway Cybertown
876V

PlayWay szykuje kolejne premiery. Poznajcie CyberTown, Mech Mechanic Simulator czy House Builder

Rodzimy PlayWay kontynuuje swój rajd ku podbojowi całego świata gier wideo i tym razem szykuje paczkę produkcji, które powoli zaczynają wychodzić poza zakres typowych symulatorów, a idą w kierunku czegoś ciekawszego. Poznajcie kilka ich ostatnich zapowiedzi.

Polski PlayWay radzi sobie całkiem nieźle i wciąż co rusz zapowiada nowe produkcje, które niekoniecznie sięgają do gatunku symulatorów, od których zaczynał przecież rodzimy wydawca. Dziś przyjrzyjmy się kilku ostatnim zapowiedziom rodzimego wydawcy.

Po pierwsze warto wspomnieć, że House Builder, tytuł oparty na popularności House Flippera, doczekał się swojej wersji demonstracyjnej, dzięki czemu możemy sprawdzić dzieło FreeMind S.A. za darmo.

Kolejnym potencjalnym hitem Polaków ma być Mech Mechanic Simulator, czyli gra w stylu Car Mechanic Simulator, ale będziemy naprawiać w niej różnego rodzaju mechy zwykłe i bojowe. Teraz na Steam ruszył darmowy Prolog gry, czyli takie swego rodzaju demko, ale wydane jako osobna darmowa gra.

Z nowych produkcji na pewno warto zauważyć American Theft 80's, które po pierwsze pokazuje, że PlayWay nauczył się w końcu robić fajne zwiastuny, a po drugie możemy dostać naprawdę bardzo fajną grę o włamywaczach.

Jeśli zaś chodzi o miłośników gatunku strategii czasu rzeczywistego, to właśnie do Was skierowane jest CyberTown, czyli połączenie ekonomicznego rozwoju miasta z zarządzaniem małymi armiami jak w Age of Empires czy Halo Wars.

Źródło: YouTube

Tagi: cybertown playway polskie gry zwiastuny