Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 27.02.2021 14:27
Outriders Demo
1031V

Demo Outriders ze sporym zainteresowaniem. Dzieło People Can Fly zapowiada się na hit

Rodzime People Can Fly w pocie czoła pracuje nad dokończeniem Outriders na zaplanowaną 1 kwietnia premierę, zaś my możemy delektować się wersją demonstracyjną, jaką firma przygotowała we współpracy z QLOC-iem.

Demonstracyjna wersja Outriders jest większym kawałkiem grywalnego kodu niż niejedna dzisiejsza gra debiutująca w pełnej cenie, dlatego też tym bardziej warto jest zainteresować się tym co przygotowali rodzimi deweloperzy.

Demko wystartowało dwa dni temu i z miejsca zgarnęło nieprzyzwoicie wręcz duże zainteresowanie, albowiem w jednym momencie na samych serwerach Steam bawiło się ponad 55 tysięcy osób, czym Outriders jeszcze przed swoim debiutem widniało w liście top 20 najchętniej ogrywanych produkcji na platformie Valve.

Dziś zaś pozycja People Can Fly wciąż cieszy się bardzo dużą bazą graczy, albowiem jest ich prawie 17 tysięcy, a samo demo jest na 58. miejscu najpopularniejszych produktów cyfrowego sklepu Gabena. Warto dodać, że wynik ten jest na pewno większy, albowiem gra jest dostępna na PC także na Epic Games Store, a oprócz tego demo wylądowało na konsolach PlayStation oraz Xbox - oczywiście zarówno nowej jak i poprzedniej generacji.

A Wy, graliście już w Outriders?

Tagi: demo Outriders People Can Fly Square Enix wyniki