Subnautica: Below Zero zadebiutuje na konsolach i PC. Znamy datę premiery pełnej wersji gry

Gry
1423V
Subnautica: Below Zero zadebiutuje na konsolach i PC. Znamy datę premiery pełnej wersji gry
Igor Chrzanowski | 27.02.2021, 11:45

Bandai Namco z dumą ogłosiło, że już za dosłownie kilka tygodni na wszystkich konsolach oraz komputera osobistych zadebiutuje pełna wersja jednej z najciekawszych gier ostatnich lat, Subnautica: Below Zero.

Odpowiedzialny za produkcję zespół Unknown Worlds Entertainment wydał w miniony czwartek ostatnią aktualizację w fazie Wczesnego dostępu rozwoju swojego wielkiego hitu, czym samym przygotował się na pełnoprawną premierę finalnej wersji kontynuacji Subnautici.

Below Zero jest bowiem kontynuacja oryginalnej podmorskiej przygody z 2018 roku, a jego akcja rozgrywa się rok po wydarzeniach pierwowzoru. Schemat rozgrywki jest tutaj bardzo podobny, lecz został znacząco rozwinięty i oferuje całą masę nowych mechanik, postaci, przeciwników i zagrożeń. Ukazane tu lodowych regiony świata skrywają dużo niebezpieczeństw i pewną fabularną tajemnicę, której rozwiązanie może rzucić nam nieco światła na to, w jakiej sytuacji znalazł się nasz bohater.

Jak na porządny survival przystało, zabawa z Below Zero do łatwych nie należy, więc szykując się na premierę 14 maja, musicie uzbroić się w sporo cierpliwości i zapasów. Tytuł zostanie wydany przez Bandai Namco na PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch oraz na PC za pomocą Steam i Epic Games Store.

Źródło: własne

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper