Terminator od Netflixa oficjalnie zapowiedziany! Platforma stworzy anime z kultowego uniwersum

Filmy i seriale
1202V
Terminator od Netflixa oficjalnie zapowiedziany! Platforma stworzy anime z kultowego uniwersum
Kajetan Węsierki | 27.02.2021, 09:30

Netflix kontynuuje swój plan tworzenia seriali, których akcja dzieje się w bardzo dobrze znanych uniwersach. Przyszła pora na jedno z najbardziej ikonicznych dzieł sci-fi.

W ostatnim czasie głośne nazwiska oraz znane marki zdają się królować na Netflixie. Platforma coraz chętniej sięga po znanych reżyserów, aktorów oraz po prostu ikoniczne światy. Świetnym przykładem są tu choćby zapowiedziana niedawno "Ferajna z Baker Street" (rozgrywająca się w świecie Sherlocka Holmesa) i "DOTA: Dragon's Blood", po który mają sięgnąć fani gier wideo.

Na tym oczywiście nie koniec. Wczoraj, późnym wieczorem, Internet obiegła informacja o zupełnie nowej produkcji, którą właśnie przyklepano. Będzie to seria anime "Terminator"! Niestety próżno szukać szczegółów w kwestii fabuły, albowiem wszystko jest jeszcze na wczesnym etapie produkcji. Kilka słów o przedsięwzięciu dodał od siebie wiceprezes Netflixa ds. Japonii i anime, choć niewiele można z nich wywnioskować:

Nowy serial animowany będzie eksplorował ten wszechświat w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie robiono. Nie możemy się doczekać, aż fani doświadczą tego niesamowitego nowego rozdziału w epickiej bitwie między maszynami a ludźmi.

Do prac nad serialem zaangażowano Skydance, a więc studio odpowiedzialne za dwa ostatnie filmy z serii oraz Production IG, które ma spore doświadczenie w tworzeniu anime („Ghost in the Shell” czy choćby „B: The Beginning”). Showrunnerem zostanie Mattson Tomlin, który niedawno odpowiadał za "Project Power" dla Netflixa, a jeszcze wcześniej pracował nad scenariuszem do filmu "The Batman" od Matta Reevesa.

Czekacie? W ostatnim czasie Netflix pokazał, że dobrze czuje się na polu animacji - zarówno tych klasycznych, jak i wywodzących się z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jedno jest pewne - brzmi intrygująco!

Źródło: https://variety.com/2021/tv/news/terminator-anime-series-netflix-1234916466/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych