PS Plus na marzec z hitem z 2020 roku! Wyciekła pierwsza gra

News
4175V
PS Plus na marzec z hitem z 2020 roku! Wyciekła pierwsza gra
Wojciech Gruszczyk | 26.02.2021, 12:30

Sony bardzo pozytywnie zaskoczy graczy wyczekujących na przedstawienie marcowej oferty PS Plus. Na PlayStation Store pojawiła się wiadomość dotycząca pierwszej produkcji zmierzającej do biblioteki cyfrowej usługi. Wielu klientów będzie bardzo zadowolonych.

Sony zazwyczaj w środy przedstawia oferty PS Plus, ale tym razem nadal nie poznaliśmy produkcji, które w przyszłym tygodniu zostaną przedstawione klientom usługi. Jak się jednak okazuje – informatorzy nie kłamali i japoński producent przygotował prawdziwą bombę.

W PS Plus na marzec pojawi się Final Fantasy VII Remake – wiadomość została dodana w japońskim PlayStation Store. Wiele na to jednak wskazuje, że produkcja będzie dostępna wyłącznie na PS4 i nie otrzymamy w tym wypadku możliwości aktualizacji gry do wersji z PS5.

Aktualnie możemy mieć pewność, że Final Fantasy VII Remake zostanie udostępniony w japońskim PS Plus, ale wątpię, by Sony w tym wypadku postanowiło podzielić klientów i zaproponować taką produkcję wyłącznie graczom z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Pełna oferta PS Plus powinna zostać udostępniona w przeciągu najbliższych godzin.

Źródło: Twitter: gematsucom

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych